į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-09-07

Kupiškio rajonui atstovavo šešios  komandos.  Varžybose dalyvavo Kupiškio seniūnijos tinklininkai, šaškininkai ir krepšininkai vyrai,  Šimonių seniūnijos smiginio komanda ir Skapiškio seniūnijos futbolininkai ir moterys krepšininkės.

 

Greičiausiai kovas baigė moterys krepšininkės. Zoninėse varžybose dalyvavo be Kupiškio komandos, Rokiškio r. krepšininkės ir šeimininkės uteniškės. Visos komandos pateko į finalinį VIII-ųjų seniūnijų žaidynių etapą, kuris vyks rugsėjo 19 d. taip pat Utenoje. Kupiškietės lygiai sužaidė su rokiškietėmis, tačiau burtai lėmė, kad pergalė užskaityta Rokiškio r. komandai. Žaidžiant su šeimininkėmis uteniškėmis, teko pripažinti jų pranašumą – pralaimėta dviem taškais. Uteniškės taip pat įveikė ir rokiškietes bei iškovojo pirmą vietą, antros – Rokiškio r. krepšininkės, trečios – Kupiškio r. krepšininkės.


 

Vyrai krepšininkai ir futbolininkai po rungtynių pogrupiuose iš tolimesnės kovos dėl medalių  pasitraukė.  Puikiai pasirodė Šimonių smiginio komanda. Atvažiavusi tik dalyvauti ir nekeldama sau didelių tikslų, ji iškovojo  trečią vietą. Puikiai sužaidė ir Kupiškio seniūnijos tinklininkai. Į priekį praleidę tik Rokiškio r. tinklininkus, kupiškiečiai iškovojo sidabro medalius.


 

Į finalinį etapą rugsėjo 19 d. vyks Kupiškio seniūnijos tinklininkai, Šimonių seniūnijos  smiginio komanda ir Skapiškio seniūnijos krepšininkės.


 

Sveikiname komandas prizininkes ir linkime sėkmės finalinėse varžybose. 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro informacija 

Atnaujinta 2015-09-07