į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-10-21

  

  

 

Šių metų spalio 10-11 dienomis mūsų miesto gimnazijos sporto salėje įvyko draugiškas Lietuvos Regionų krepšinio lygos komandų turnyras. Šis turnyras vienas iš paskutinio pasiruošimo artėjančiam 2015-2016 metų Regionų krepšinio lygos sezono etapų. Turnyre dalyvavo Panevėžio „Aukštaitijos“ (RKL A divizionas), Biržų „Rinkuškių alus“ (RKL A divizionas), Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“ (RKL B divizionas) ir šeimininkai KK „Kupiškis“ (RKL B divizionas). Pirmose pusfinalio rungtynėse tarp Biržų „Rinkuškių alaus“ ir Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“ stipresni buvo pakruojiškiai. Savo priešininkus jie nugalėjo rezultatu 103:95. Antrosiose šeštadienio rungtynėse KK „Kupiškis“ susitiko su savo kaimynais iš Panevėžio. Po gražios kovos kupiškėnai šventė pergalę rezultatu 72:59. Naudingiausiai kupiškėnų gretose rungtyniavo: Ernestas Umbra (16 taškų). Steponas Markus ir Žilvinas Pareigis savo komandai pelnė po 13 taškų. Devyniais taškai prie komandos pergalės prisidėjo Ignas Jonušys. Sekmadienį dėl 3 vietos į kovą stojo Biržų „Rinkuškių alus“ ir Panevėžio „Aukštaitija“. Panevėžiečiai šį kartą buvo stipresni ir varžybas laimėjo rezultatu 80:78. Pirmąją vietą šiame turnyre iškovojo Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“, nugalėdami kupiškėnus 86:69. Tris kėlinius varžybos vyko taškas į tašką. Pralaimėjimą lėmė 4 kėlinys, kurį mūsų komanda pralaimėjo rezultatu 25:13. Kupiškėnų gretose puikiai rungtyniavo Deividas Grigėnas (31 taškas), Ernestas Umbra (16 taškų), Aivaras Kručas ir Giedrius Radzevičius (pelnę po 10 taškų).

 

Alvydas PUZELIS

Komandos vadovas, Kupiškio r. KKSC krepšinio mokytojas