2015-10-21

Mūsų rajono jaunieji krepšininkai gimę 1998 metais pateko į Lietuvos jaunių žaidynių finalinį ketvertą, kuriame dalyvaus Kauno, Šiaulių ir Kėdainių komandos. Norint patekti į finalinį ketvertą kupiškėnai turėjo nugalėti puikiai sukomplektuotą Vilniaus krepšinio mokyklos 1-ąją komandą. Pirmose rungtynėse namuose pirmus du kėlinius mūsiškiai atsiliko nuo varžovų 7 taškais. Po pertraukos mūsų jaunieji krepšininkai pagerinę kovą dėl atšokusių kamuolių varžovus nugalėjo 81:72. Puikiai rungtyniavo Alanas Kulnickas (atkovojo 15 kamuolių, pelnė 10 taškų), Ignas Jonušys (16 taškų), Matas Sabaliauskas ir Andrius Nečionis (pelnė po 15 taškų). Atsakomosiose rungtynėse Vilniuje kupiškėnų laukė įtempta kova. Triukšmingai palaikomi sirgalių vilniečiai pradėjo rungtynes labai susikaupę. Mūsų jaunieji krepšininkai laikydamiesi žaidybinio plano neleido priešininkams atitolti. Po 2 kėlinių kupiškėnai turėjo 6 taškų persvarą. Trečiame ir ketvirtajame kėliniuose virė ne tik sportinė, bet ir psichologinė kova. 4 kėliniame vilniečiai buvo įgiję 8 taškų persvarą. Tačiau kupiškėnai nepalūžo ir  neleido priešininkams laimėti rungtynių daugiau negu 9 taškais. Varžybos buvo pralaimėtos 84:83. Vis dėl to rungtynių baigtis ir namuose įgytas 9 taškų pranašumas nesutrukdė mūsų žaidėjams iškovoti teisę dalyvauti  stipriausių Lietuvos jaunių komandų finalinėse ketverto varžybose.