į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-11-30

Lapkričio 29 d. Povilo Matulionio progimnazijoje rungtyniavo Kupiškio rajono stalo tenisininkai. Sulaukta svečių iš Utenos rajono. Atvyko Užpalių mokyklos stalo teniso mėgėjų klubo „Perkūnas“ tenisininkai, vadovaujami Sauliaus Šližio. Deja, dėl savaitgalį vykusių krepšinio ir tinklinio varžybų ne visi stalo teniso entuziastai galėjo dalyvauti varžybose.

 

Atsižvelgiant į dalyvių skaičių vyrai ir moterys rungtyniavo pogrupiuose ratų sistema. Moterys kovojo iki dviejų laimėtų setų, o vyrai iki trijų laimėtų setų. Moterų grupėje varžėsi šešios tenisininkės. Šeštą vietą užėmė Dominyka Malinauskaitė, o penkta liko Jovilė Juškaitė. Ketvirtą vietą iškovojo ilgametė Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stalo teniso trenerė Adelė Gaškienė. Trečioji vieta atiteko kupiškietei Jurgitai Zabulytei, kuriai teko pripažinti viešnios iš Užpalių Olivijos Zabulytės pranašumą. Nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo Laimutė Šližauskienė iš Naivių.

 

 Šeštą vietą vyrų grupėje iškovojo iš Užpalių atvykęs Šarūnas Indrulionis. Penktą vietą užėmė Egidijus Jokubka iš Adomynės. Ketvirtas liko Mantas Vanagas, kuriam teko pripažinti kovojant dėl trečios vietos svečio iš Užpalių pranašumą. Trečią vietą iškovojo Albinas Vilutis. Virbališkietis Rimas Kilkus  iškovojo antrą vietą. Tik Rimas Kilkus ir Egidijus Jokubka sugebėjo rimčiau pasipriešinti varžybų nugalėtojui. Beveik visus varžovus įveikęs rezultatu 3:0 nugalėjo svečias iš Užpalių Saulius Šližys.

 

Nugalėtojams ir prizininkams įteikta diplomai, medaliai ir prizai. Kaip ir kasmet, į Kalėdinį stalo teniso turnyrą kviesime jaunuosius rajono stalo tenisininkus. Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą organizuojant varžybas ilgametei stalo teniso trenerei Adelei Gaškienei. Ši trenerė yra puikus pavyzdys jaunajai kartai, su užsidegimu besitreniruojanti ir dalyvaujanti varžybose, besirūpinanti stalo teniso populiarinimu Kupiškio rajone.

 

Laimutė Šližauskienė

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė

 

Atnaujinta 2015-11-30