į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-02-23

Noriūnų J.Černiaus pagrindinėje mokykloje jau penktą kartą vyko, tradiciniu tapęs, stalo teniso turnyras

“J. Katiliaus taurė - 2016”. Turnyras  sukvietė šios sporto šakos mylėtojus net trijose amžiaus grupėse - tai tarsi trijų kartų susitikimas -  jaunimas, vyrai, moterys. Mokyklos direktorė R. Stovolos, skirdama  šį turnyrą savo tėčio atminimui, džiaugėsi kasmet didėjančiu dalyvių skaičiumi ir augančiu žaidėjų meistriškumu. Turnyro dalyvius pradžiugino  rajono mero D. Bardausko apsilankymas. Meras palinkėjo visiems dalyviams gražaus žaidimo, turiningo laisvalaikio praleidimo, o jauniausiam bei vyriausiam šio turnyro dalyviui dar atvežė ir dovanų. Turnyre dalyvavo žaidėjai iš Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio raj. bei Joniškio raj. Gataučių M. Katiliūtės pagr. mokyklos. Jaunimas varžėsi net trijuose pogrupiuose, vyrai ir moterys  - dviejose grupėse. Stipriausi du pogrupių žaidėjai, patekę į finalą , varžėsi dėl nugalėtojo vardo ir prizinių vietų. Jaunimo grupėje nugalėtoju tapo Daukšas Aivaras – Gataučių M. Katiliūtės pagr. mokyklos dešimtokas, antras buvo Vanagas Mantas – Kupiškio L. Stuokos gimnazijos vienuoliktokas, trečias – Aukselis Lukas – dešimtokas iš Gataučių. Labai pradžiugino mūsų mokyklos  atstovo Orinto Šrederso žaidimas, nes jis buvo jauniausias tarp visų žaidėjų ir finale užėmė labai garbingą ketvirtą vietą. Orintą labai palaikė  mama, sesutė  ir tėtis, kuris išbandė savo jėgas vyrų grupėje, o finale patarinėjo ir savo sūnui.

Vyrų grupėje  pirmoji vieta atiteko daugkartiniam šio turnyro nugalėtojui Vytautui Puriuškiui, antras buvo Rimas Kilkus, trečioji vieta atiteko Joniškio raj. Gataučių  M. Katiliūtės pagrindinės  mokyklos direktoriui Linui Česnuliui. Visi žaidėjai demonstravo labai  gražų ir atkaklų žaidimą.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo šios sporto šakos veteranė, ilgametė stalo teniso trenerė A. Gaškienė, antroji vieta atiteko Kupiškio r. kūno kultūros sporto centro direktorei, daugelio sporto šakų entuziastei  Laimutei Šližauskienei, trečia buvo Daiva Eidimtienė iš Skapiškio. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai - medaliais, o jaunieji sportininkai - saldžiaisiais prizais.

Mokyklos mokiniai atskirame turnyre kovos dėl savo mokyklos geriausio stalo tenisininko vardo ir jiems skirtų medalių.

Esame  dėkingi Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorei už bendradarbiavimą ir paskolintus stalo teniso stalus, o Kupiškio r. savivaldybės ūkio dalies vedėjui Erminijui Stankui -  už jų atvežimą.

 

Kūno k. mokytoja V. Kriaučiukienė

 

Atnaujinta 2016-02-23