į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-03-29

Mažieji Kupiškio krepšininkai šventes pasitiko turnyru. Dvi dienas trūkusiame turnyre netrūko emocijų ir gražių įspūdžių. 2005 m. ir jaunesnių vaikų krepšinio turnyre dalyvavo 8 komandos iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno Tornado KM, Akmenės SC, Visagino SC, Rokiškio KKSC, Biržų SM, Molėtų SC, Utenos DSC ir šeimininkai jaunieji Kupiškio r.  KKSC auklėtiniai.

Pirmame pogrupyje žaidė Kupiškio KKSC, Molėtų SC, Rokiškio KKSC ir Visagino SC jaunieji krepšininkai. Antrame žaidė Utenos DSC, Akmenės SC, Biržų SM ir Kauno Tornado KM auklėtiniai. Pirmose rungtynėse aikštelės šeimininkai susitiko su kaimynais rokiškėnais. Po atkaklios kovos rezultatu 52:48 nugalėjo svečiai. Kupiškėnų vakare laukė iššūkis su visaginiečiais, kurį kupiškėnai išlaikė. Rezultatu 66:47 jie įveikė svečius. Antrą turnyro dieną kupiškėnai susitiko su Molėtų SC krepšininkais. Po permainingos kovos jaunieji kupiškėnai aikštelę paliko nuleistomis galvomis, pralaimėta rezultatu 54:41. Puikiai Kupiškio komandoje žaidė Adrijus Totoris, gerai jam talkino Arijus Žioba. Antrą dieną buvo nesustabdomi Kupiškio centrai Linas Kantautas ir Elvinas Radzivonas. Beje šiame turnyre gerai žaidė ir jauniausias turnyro žaidėjas kupiškėnas Jokūbas Vyčas.

Kupiškėnai pasižymėjo svetingumu ir prizines vietas užleido svečiams. Pirmąją vietą užėmė Biržų SM auklėtiniai finale įveikę Rokiškio KKSC krepšininkus, treti liko svečiai iš Kauno. Turnyro naudingiausiu žaidėju pripažintas kupiškėnas Adrijus Totoris. Į turnyro simbolinį penketą pateko kupiškėnai  Deimatas Timochinas ir Linas Kantautas,  Biržų SM auklėtinis Rokas Kačinskas ir Tornado KM žaidėjas Lukas Kemeraitis.

Krepšinio treneriai Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis pasidžiaugė įvykusiu dviejų dienų turnyru, kuris vyko Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje ir L. Stuokos – Gucevičiaus  gimnazijoje. Jaunieji kupiškėnai įgavo daug patirties ir motyvacijos dar  labiau siekti rezultatų. Kupiškyje planuojama surengti dar ne vieną kelių dienų krepšinio turnyrą.

Treneris Klaidas Miciūnas ir mažieji krepšininkai dėkoja aktyviai palaikiusiems tėveliams ir rėmėjams.

 

Kupiškio r. KKSC krepšinio mokytojas

Klaidas Miciūnas

 

Informacija atnaujinta 2016-03-29