į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-04-05

Pirmą kartą Kupiškyje buvo suorganizuotas Velykinis mergaičių (gim. 2005 m. ir jaunesnių) krepšinio turnyras Kupiškio r. KKSC prizams laimėti, kuriame dalyvavo jaunosios krepšininkės iš Anykščių, Panevėžio ir Kupiškio. Turnyro tikslas -  populiarinti krepšinį mergaičių tarpe.

Pirmosios į aikštelę išbėgo šeimininkės Kupiškio KKSC ir Panevėžio KKSC jaunosios krepšininkės. Panevėžietės nugalėjo aikštelės šeimininkes rezultatu 40:12. Mūsų komandoje rezultatyviai rungtyniavo Gabija Strolytė (8 tšk.) ir Darija Skačelytė (4 tšk.). Varžybos buvo pilnos emocijų ir mergaitiškų ašarų. Daug gražių emocijų ir akimirkų teko išgyventi tėveliams, atėjusiems ar atvažiavusiems stebėti šių varžybų.

Antrose rungtynėse su kaimynėmis iš Anykščių KKSC, jaunosios Kupiškio krepšininkės degė noru laimėti ir iškovoti pergalę. Atkakliose ir permainingose rungtynėse kupiškietės iškovojo pergalę rezultatu 24:19. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Gabija Strolytė (17 tšk.) ir Darija Skačelytė (6 tšk.).

Turnyro nugalėtojomis tapo Panevėžio KKSC jaunosios krepšininkės, nugalėjusios Anykščių KKSC krepšininkes 43:16. Anykščių KKSC mergaičių trenerė Rūta Meliūnienė džiaugėsi, kad pagaliau po tiek metų  Anykščiuose vėl suburta mergaičių krepšinio komanda. Taškus komandai pelnė Goda Bekintytė, Rusnė Žarskutė, Ugnė Milaknytė, Samanta Eismantaitė.

Pasak Kupiškio KKSC krepšinio mokytojo Alvydo Puzelio, tai buvo pirmosios varžybos kuriose mūsų jaunosios krepšininkės susitiko su kito rajono krepšininkėmis. Tai yra vertinga ir naudinga patirtis, savo gebėjimų įvertinimas, ruošiantis sekančioms varžyboms. Kupiškyje planuojame surengti dar ne vienas tokias krepšinio varžybas.

Varžybų komanda nugalėtoja ir prizininkė buvo apdovanota medaliais. Geriausios žaidėjos – asmeniniais prizais.

 

 

Sonata Balienė

Kupiškio r. KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Informacija atnaujinta  2016-04-05