2016-04-11

5-8 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Kupiškio sporto centro sportininkas Orintas Šredersas, antras liko Subačiaus atstovas Ignas Rinkevičius, trečias - Noriūnų sportininkas Arnas Kuznecovas.

9-12 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Užpalių atstovas Mažvydas Tolvaiša, antras liko Kupiškio sporto centro sportininkas Mantas Vanagas, trečias - Šarūnas Indrulionis Iš Užpalių.

5-12 klasių merginų tarpe pirmąją vietą iškovojo Kupiškio sporto centro sportininkė Jovilė Juškaitė, antra liko Noriūnų atstovė Neda Mašinauskytė, trečia - Kupiškio sporto centro sportininkė Dominyka Malinauskaitė.

Balandžio 9 dieną Kupiškio sporto centro sportininkai dalyvavo tradiciniame stalo teniso dvejetų turnyre „Dundulio“ taurėms laimėti.

Turnyras vyko Užpalių gimnazijos sporto salėje. Moksleivių grupėje antrąją ir trečiąją vietą užėmė Kupiškio sporto centro sportininkai.

Antri liko Manto Vanago ir Andrijaus Jankausko komanda, treti - Orinto Šrederso ir Deivido Sinicos duetas.