2016-05-20

Š. m. gegužės 19 d. Utenoje vyko lengvosios atletikos varžybos „Aukštaitijos taurė – 2016“ III etapas.

Pirmą kartą varžybose jėgas išbandė  Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai Miglius Paunksnis, Raselė Kepalaitė, Aušrinė Kuliešiūtė. Šios varžybos vaikams yra startas tobulėjimui, norui varžytis.

Pirmuosius du etapus mūsų auklėtinis Dominykas Murnikovas bėgo 60 m barjerinį bėgimą, o trečiame etape pirmą kartą jėgas išbandė jau bėgdamas 110 m barjerinį bėgimą. Dominykas sėkmingai pasirodė šuolio į tolį rungtyje, iškovodamas IV vietą (4 m 91cm), trečios vietos nugalėtojui pralaimėdamas tik 1 centimetrą.

Lengvaatletis Alanas Šablickas pirmą kartą dalyvavo 100 m bėgimo rungtyje ir  jaunučių grupėje (2001-2002 gim. m.) pakliuvo į pagrindinį finalinį aštuntuką - iškovota šešta vieta, pasiektas rezultatas 12.58 sek. Alano  rezultatas teikia didelių vilčių naujam sportiniam sezonui.

500 m nuotolį sėkmingai įveikė Austėja Mikalauskaitė ir iškovojo sidabro medalį. Šį kartą pirmos ir antros vietos nugalėtojas išaiškino tik foto finišas. Austėja pasiekė savo asmeninį rezultatą (1.26,48 sek.). Foto finišas parodė,  kad Austėja užėmė II vietą, o sportininkė  iš Utenos -  pirma (1.26,47 sek. ). Austėja taip pat pasiekė savo asmeninį rezultatą bėgdama 200 m (29,44 s). Iškovotas bronzos medalis.

800 m bėgime IV vietą iškovojo Žanas Zabulis (2.30,12 min.)

600 m bėgime mūsų auklėtinė Ema Bružaitė tapo absoliučia nugalėtoja – iškovotas aukso medalis.

Birželio 7 d. Biržuose vyks paskutinis baigiamasis „Aukštaitijos taurė – 2016“ IV etapas.

Ir šiose varžybose mūsų lengvaatlečiai pasiryžę siekti pergalių ir sėkmingai garsinti Kupiškio vardą.