į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-12-19

 Pirmieji krepšinio aikštelėje susitiko „Kupiškio KKSC – 1“ komanda, vadovas Klaidas Miciūnas ir „Subačiaus“ komanda vadovaujama Sauliaus Likšos. Subatėnams pagal tvarkaraštį šiose pirmenybių varžybose tai buvo pirmosios rungtynės, ir gana sėkmingos. Rezultatu 40:96 nugalėjo jaunuosius sporto centro auklėtinius. „Subačiaus“ komandoje rezultatyviausi buvo Saulius Likša pelnęs 29 taškus ir Tautvydas Paliulis pelnęs 18 taškų. „Kupiškio KKSC – 1“ komandoje rezultatyviausi Titas Mačionis – 14 taškų ir Julius Petraitis – 13 taškų. Šiose varžybose teisėjavo Tomas Ažusienis ir Justas Petrulis.

 

Antrose varžybose susitiko komanda „Audrys“, vadovas Domantas Blaževičius ir „KTVM“ komanda vadovaujama Jūratės Ažubalytės. Triuškinančiu rezultatu 108:45 laimėjo „Audrio“ komanda. Komandoje "Audrys„ rezultatyviausi buvo Deividas Grigėnas pelnęs 36 taškus ir Ernestas Umbra pelnęs 16 taškų. „KTVM“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Nojus Jevič – 10, ir Eitvydas Baltrūnas pelnęs 8 taškus. Šiose varžybose teisėjavo Klaidas Miciūnas ir Arnas Sarapas.

 

Gruodžio 17 dieną sekmadienio popietę aikštelėje susirungė „Audrio“ komanda, vadovas Domantas Blaževičius ir „Subačiaus“ komanda vadovaujama Sauliaus Likšos. Šiose varžybose vėl nepralenkiami buvo „Audrio“ komandos krepšininkai. Varžybos baigėsi rezultatu 111:57 subatėnų nenaudai. Komandos „Audrys“ rezultatyviausi šiose varžybose buvo Ernestas Umbra – 28 taškai ir Giedrius Radzevičius – 28 taškai. „Subačiaus“ komandoje daugiausisi taškų pelnė Saulius Likša – 10, Tautvydas Paliulis – 9 taškus. Teisėjavo Klaidas Miciūnas ir Arnas Sarapas.

 

Septynių komandų turnyrinės lentelės viršūnėje yra „Audrio“ ir „Devold“ komandos.

 

Toliau rajono pirmenybės bus tęsiamos 2018 m. Sausio 6 d. 12 val. Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje susitiks ,,Dešimkė“ ir ,,Aglos“ komandos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>