į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-08-19

Rugpjūčio 17 dieną  Kupiškio mariose prie Aukštupėnų poilsiavietės vyko 23-ioji Kupiškio marių regata. Šį renginį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras ir Panevėžio jachtklubas. Susirinko net 15 dalyvių iš Anykščių, Biržų, Panevėžio, Ukmergės ir Kupiškio. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas Algirdas Notkus, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l.e. direktoriaus pareigas Ingrida Tuskienė, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas, regatos organizatorius Zigmas Paulauskas. Šių varžybų vyr. teisėjas Gediminas Baltušis, jam padėjo ilgametis Kupiškio regatos globėjas ir teisėjas Jonas Rozis.

Gausus žiūrovų skaičius, puikus oras ir lengvas vėjelis lydėjo renginio dalyvius visas varžybas. Pagal regatos nuostatus varžybose dalyvavo penkios laivų klasės. Atskirose laivų klasėse buvo išaiškinti nugalėtojai.

Laisva burlenčių klasė- dalyviai iki 50 metų:

I vieta – Jonas Rozis (Panevėžys);

II vieta – Deividas Rajunčius (Kupiškis).

Laisva burlenčių klasė – dalyviai 50 metų ir vyresni:

I vieta – Vitalijus Jasiūnas (Biržai);

II vieta – Jonas Kučinskas (Biržai);

III vieta – Petras Bartkevičius (Panevėžys).

Sportinių švertbotų klasė:

I vieta – Audrius Leipus (Panevėžys);

II vieta – Zenonas Valkūnas (Panevėžys);

III vieta – Jokūbas Leipus (Panevėžys).

Daugiakorpusinių jachtų (katamaranų, trimaranų) klasė:

I vieta – Alvydas Kasperiūnas (Panevėžys);

II vieta – Jonas Mažuika (Biržai).

Laisva, savo gamybos ir turistinių jachtų klasė:

I vieta – Virgilijus Vaičaitis (Panevėžys);

II vieta – Ugnius ir Mintautas Sakavičiai (Anykščiai), Ugnius dalyvauti Kupiškio regatoje, atvyko iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Iškilmingo uždarymo metu varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti KKSC taurėmis, pirmojo laipsnio diplomais ir aukso medaliais. Prizininkai atitinkamų spalvų medaliais ir diplomais. Specialiai įsteigtais prizais buvo apdovanoti jauniausias ir vyriausias dalyviai. Vyriausias dalyvis Petras Bartkevičius (Panevėžys), jauniausia dalyvė Viltė Rabazauskaitė (Ukmergė).

Dėkojame visiems regatos dalyviams ir iki susitikimo kitais metais. Gero – Vėjo! Vėjo! Vėjo!