į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-15

 Kupiškyje įvyko bėgimas skirtas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti. Dalyvauti bėgime užsiregistravo rekordinis skaičius 613 dalyvių. Sporto renginyje dalyvavo ne tik Kupiškio, bet ir kitų Lietuvos miestų ir rajonų bėgikai.

Į sporto šventę atvyko praeityje gerai žinomas stajeris, buvęs kupiškietis, Aleksandras Antipovas. Varžybų dalyvius pasveikino Kupiškio rajono mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas, Algirdas Notkus, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys.  Aleksandrui Antipovui, renginio svečiams ir organizatoriams Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas ir generalinis sekretorius Rimantas Daunoravičius įteikė atminimo prizus ir medalius. Daugiausiai laiko ir energijos organizuojant renginį skyrė Inga Zabulienė ir Ingrida Tuskienė.

 Bėgimas vyko miesto gatvėmis, dalyviai buvo suskirstyti į aštuonias amžiaus grupes. Jauniausių bėgikų tarpe I vietą iškovojo Viltė Tidikaitė ir Motiejus Tubelis, II vietą – Atėnė Litvinaitė ir Lukas Sebeckas, III vietą – Gabija Žiaubrė ir Ugnius Juškėnas.

II amžiaus grupėje I vietą iškovojo Guoda Stukaitė ir Dominykas Žiogas, II vietą- Emilė Griciūtė ir Aivaras Ivoška, III vietą – Ugnė Vinikaitė ir Arielis Gučas.

III amžiaus grupėje medalius išsidalino: Urtė Baltakytė ir Mantvydas Totoris - I vieta, Emilija Riaubaitė ir Valdas Kucinas - II vieta, Aida Ivoškaitė ir Jokūbas Vyčas - III vieta.

IV amžiaus grupėje I vietą iškovojo Miglė Švenčionytė ir Dominykas Puras, II vietą – Rasa Gasiūnaitė ir Laurynas Burbulis, III vietą – Rita Stukaitė ir Kalačenka Ignas

V amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Austėja Mikalauskaitė ir Alanas Šablickas, II vietą iškovojo – Dija Lukšytė ir Justas Kazlauskas, III vietą – Gabija Kondrataitė ir Kęstutis Gilbrantas

VI amžiaus grupėje I vietą iškovojo Diana Balužytė ir Deividas Dzikavičius, II vietą – Eglė Čibiraitė-Mištolienė ir Juan Carlos, III vietą – Sandra Jakšienė ir Titas Jankauskas..

Veteranų grupėje I vietą iškovojo ir aukso medaliu pasipuošė Laimutė Šližauskienė, II vietą iškovojo Zigmas Paulauskas, o III vietą - Regina Slapšinskienė. Neįgaliųjų grupėje, trasą įveikęs vežimėliu, I vietą iškovojo Arnoldas Samulis, antras buvo Gediminas Virbickas, trečias - Simas Jakeliūnas.

Gausiausiai dalyvavusi Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos komanda apdovanota specialiu UAB „Stiklita“ pagamintu prizu. Jauniausiai varžybų dalyvei Saulei Vaičiakonytei bei vyriausiam renginio dalyviui Juozui Linartui įteikti specialūs prizai.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lengvosios atletikos asociacijos prizais ir medaliais. Visi dalyviai, baigę nuotolį, gavo Aleksandro Antipovo  atminimo medalius. Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Algirdas Notkus svečiams įteikė atminimo dovanėles.