į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-09

Kviečiame !

Kviečiame rugsėjo 14 dieną 12.30 val. į Kupiškio ilgo nuotolio regatą ir LIF taurės III etapą. 

Vieta: Kupiškio marios, Aukštupėnų poilsiavietė prie elingo.

Skelbimas>>>>>

 
 
2019-09-09

Olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurės bėgimas

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti! Bėgime gali dalyvauti visi Lietuvos ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, sporto centrų, klubų sportininkai ir visi norintys asmenys.

DALYVIAI RUNGTYNIAUJA
* mergaitės ir berniukai (I, II amžiaus grupės) 200 m bėgimo distancijoje.
* mergaitės ir berniukai (III, IV amžiaus grupės) 500 m bėgimo distancijoje.
* merginos ir vaikinai (V, VII amžiaus grupės) 1000 m bėgimo distancijoje.
* veteranai (vyrai ir moterys) bėga 1000 m.
* neįgalieji ( vyrai ir moterys) bėga 500 m.
AMŽIAUS GRUPĖS:
* I gr. - 2013 m. gim. ir jaun. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* II gr. - 2010-2012 m. gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* III gr. - 2007-2009 m. gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* IV gr. - 2004-2006 m.gim. (atskirai mergaitės ir berniukai)
* V gr. - 2001-2003 m. gim. (atskirai merginos ir vaikinai)
* VI gr. 200 m. gim. ir vyresni (atskirai merginos ir vaikinai)
* VII gr. - veteranai 40 m. ir vyresni (vyrai ir moterys
* VIII gr. - neįgalieji (vyrai ir moterys).

 

 

 
 
2019-09-02

Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo zoninės varžybos Panevėžyje

Rugpjūčio 29 dieną Panevėžyje vyko XII - ųjų Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo zoninės atrankinės varžybos. Dalyvavo Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Panevėžio ir Kupiškio rajonų bei Panevėžio miesto komandos. Puikiai pasirodė mūsų rajono sportininkai. Iš 9 dalyvavusių komandų 8 tapo prizininkės. Krepšinis vyrai ir moterys 3x3 brozos medaliai, paplūdimio tinklinis 3x3 vyrai sidabro medaliai o moterys iškovojo III vietą ir pelnė bronzą. Šaškių ir šachmatų komandos pelnė sidabro medalius. Futbolininkai  5x5 iškovojo bronzą. O smiginio komanda pelnė pirmos vietos taurę ir pasipuošė aukso medaliais. Tik stalo tenisininkai liko be medalių. Jie pelnė garbingą ketvirtąją vietą. Šių varžybų komandos prizininkės iškovojo teisę dalyvauti XII - ose finalinėse seniūnijų žaidynėse, kurios vyks rugsėjo 21 dieną Gargžduose. Palinkėsime sportininkams tolimesnės sėkmes ir finalinėse žaidynėse.

Zigmas Paulauskas, komandų vadovas. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-08-26

 Finalinės Kupiškio rajono seniūnijų sporto žaidynės

 Rugpjūčio 24 ir 25 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2019 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų (Aukštupėnai) tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose varžybose.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-08-20

Kviečiame į Kupiškio r. finaline seniūnijų varžybas

Rugpjūčio 24-25 dienomis vyks Kupiškio r. seniūnijų finalinės varžybos. Kviečiame visus norinčiu burtis į komandas ir sudalyvauti.

 

Skelbimas >>>>>

 

 

 
 
2019-08-19

23-ioji Kupiškio marių regata

Rugpjūčio 17 dieną  Kupiškio mariose prie Aukštupėnų poilsiavietės vyko 23-ioji Kupiškio marių regata. Šį renginį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras ir Panevėžio jachtklubas. Susirinko net 15 dalyvių iš Anykščių, Biržų, Panevėžio, Ukmergės ir Kupiškio. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas Algirdas Notkus, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l.e. direktoriaus pareigas Ingrida Tuskienė, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas, regatos organizatorius Zigmas Paulauskas. Šių varžybų vyr. teisėjas Gediminas Baltušis, jam padėjo ilgametis Kupiškio regatos globėjas ir teisėjas Jonas Rozis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-08-16

Krepšinio turnyras 3x3 Alizavoje

Rugpjūčio 15 dieną Alizavoje Žolinių proga vyko krepšinio 3x3 turnyras. Dalyvavo trys komandos: dvi Žaidelių, viena Alizavos. Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai.

Pirmą vietą iškovojo Alizavos komanda, rezultatyviausiai šioje komandoje žaidė Giedrius Bickus ir Mantas Babachinas. Antrą vietą iškovojo Žaidelių I komanda, rezultatyviausias žaidėjas Ernestas Janilionis. Trečioje vietoje liko Žaidelių II komanda, rezultatyviausias žaidėjas Ignas Barkauskas.

Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais. Smagu, kad ir atostogų metu jaunimas nori sportuoti.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-08-06

Kviečiame į Regatą 

Šių metų rugpjūčio 17 dieną 11 val. prie Kupiškio marių Aukštupėnų poilsiavietėje vyks 23-ioji Kupiškio marių regata. Kviečiame dalyvauti ar tiesiog atvykti pasigrožėti varžybomis.

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2019-08-06

Kupiškietės paplūdimio futbolo čempionės

Rugpjūčio 1 d. prie Kupiškio marių vyko merginų paplūdimio futbolo 5x5 turnyras Kupiškio taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 3 komandos iš Utenos ir Kupiškio TVM futbolininkės (Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė, Dalia Šeinauskienė, Laura Vizbickaitė, būsima pirmakursė Paula Kavaliauskaitė bei kupiškietės Gerda ir Irma).

Rezultatai:

IV vieta komanda „Vytrolma“ (Utena);

III vieta komanda „Utenos moterys“;

II vieta komanda „Utenos Utenio moterys“;

I-ąją vietą nugalėdamos visas varžoves iškovojo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginų komanda.

Ačiū visoms dalyvėms dalyvavusioms puikiame turnyre ir teisėjui Ričardui Puntuzui už puikų teisėjavimą varžyboms.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-06-25

Paskutiniai lengvaatlečių startai prieš vasaros atostogas

Š.m. birželio 18-19 dienomis Gargždų miesto centriniame stadione vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo pajėgiausia Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvaatletė Gerda Kirkytė. Šios varžybos buvo didelis išbandymas Gerdai, nes nuo sausio mėnesio sportininkė jėgas turi bandyti su mergaitėmis gimusiomis 2004 m. jos yra metais vyresnės, konkurencija didelė. Šios varžybos buvo sėkmingos, nes pagerinti du asmeniniai rezultatai t.y. 400 m ir 300 m barjeriniame bėgime. 300 m. nuotolyje sportininkė laimėjo kvalifikacinį bėgimą, parodydama asmeninį rezultatą 50,77 sek, šis rezultatas leido pasiekti ketvirtą rezultatą, po dar kelių kvalifikacinių bėgimų laikai parodė, kad Gerda nuo bronzos medalio teskyrė devyniolika šimtųjų. Gerda šiuo metu mergaičių tarpe gim. 2005 m. Lietuvoje yra lyderė 300 m. barjeriniame bėgime.

 Ši auklėtinė nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio išvyksta sportuoti ir mokytis į Šiaulių sporto gimnaziją, išsiveždama su savimi daug pergalių ir gražių sporto akimirkų. Ji bus penkta kupiškietė kuri sieks sportinių aukštumų šioje gimnazijoje. Gerda sportuodama Kupiškyje ne vieną kartą tapo Lietuvos, apskrities varžybų nugalėtoja ir prizininkė.

 

 
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>