į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Skapiškio pagrindinėje mokykloje 6-10 klasių mokiniams vyko paskaita „Sveikatingumo įgūdžių formavimo organizavimas“. Netradicinės fizinio ugdymo pamokos kurių metu mokiniai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis.

Rugsėjo 20 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (paspirtukais, dviračiais, riedučiais, riedlentėmis). Per visas pertraukas mokiniai linksmai mankštinosi, dalyvavo dviračių ir paspirtukų slalome, dalyvavo linksmose estafetėse.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginiai Kupiškio Technologijų ir verslo mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko

sporto šventė kurios metu žaidėme badmintoną 2x2, krepšinį 3x3 ir krepšinį 1x1.

Rugsėjo 19 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko šiaurietiško ėjimo paskaita.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginys mokykloje "Varpelis"

2019 m. rugsėjo 18 d. 11 val. mokyklos „Varpelis“ vaikai, lavinamųjų klasių mokiniai, socialinių įgūdžių ugdymo klasė ir pedagogai dalyvavo Europos judumo savaitei skirtame žygyje pavadinimu ”Žingsniuokime kartu!“. Vaikai išklausę saugaus elgesio ir ėjimo taisyklių, pradėjo žygį Kupos pakrantės takeliais. Priešmokyklinukai nuolat skaičiavo įveikiamus laiptelius, o mažesnieji tikrino žingsnelių skaičių. Kai buvo įveikta trasa, vaikus nustebino sukartų žingsnelių (6400) ir laiptelių skaičius (260). Džiugu, kad vietoj planuoto vieno kilometro trasos, visiems dalyviams užteko jėgų nukeliauti 5 kilometrus. Dalyviai ypač džiaugiasi tokiu pasiekimu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Šimonių pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Šimonių pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Šimonis". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Subačiaus gimnazijoje

Kupiškio r. Subačiaus gimnazijoje Europos judumo savaitės metu vyko įvairūs renginiai. Organizuotos kūrybiškos, linksmos, sportiškos veiklos pertraukų metu. Pirmadienį – visos mokyklos mokinių vaikščiojimas gamtoje „Žingsniuojame visi kartu“, antradienį vesto lektoriaus Arūno Jokimavičiaus šiaurietiško ėjimo pamokos, trečiadienį organizuota diena be automobilio (mokiniai į mokyklą atvažiavo riedučiais, paspirtukais, dviračiais), ketvirtadienį organizuoti judrieji žaidimai klasėse „Linksmosios pėdutės“.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Europos Judumo savaitės renginiai rugsėjo 16-18 d.:

pradinukų kvadrato varžybos, rytinė mankšta, dviračių varžybos, mokymai su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Noriūnų J. Černiaus pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Noriūnus". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-18

Europos judumo savaitės renginys L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos III-IV klasių merginos, lankančios aerobikos užsiėmimus, į Europos judumo savaitės tvarkaraštį įtraukė  nuotaikingą flashmob‘o ir gimnastikos iššūkių valandą.  Choreografijos salėje  susirinko apie 50 merginų, kurios šoko, sportavo, džiaugėsi savo ir draugių fizinėmis galimybėmis, dalinosi gera nuotaika.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-17

Europos judumo savaitės renginiai

Žygis pėsčiomis „Mažu žingsneliu, vingiuotu takeliu“

 

Pėsčiųjų žygis „Mažu žingsneliu, vingiuotu takeliu“ vyko Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ darželio teritorijoje ir Kupos upės pėsčiųjų taku. Renginyje dalyvavo įstaigos priešmokyklinės bei ikimokyklinių grupių ugdytiniai, pedagogai ir kiti darželio darbuotojai. Vaikai dalyvaudami žygyje susipažino su atnaujintu Kupos upės pėsčiųjų taku.

 Po žygio visi džiaugėmės patirtomis emocijomis, o vaikai žadėjo siūlyti tėveliams pasivaikščioti Kupos upės pėsčiųjų taku. Šiuo žygiu siekėme populiarinti ėjimą, kaip vieną iš fizinio aktyvumo ir sveikatinimosi priemonių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Sarcevičienė

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-15

Bėgimas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti

Kupiškyje įvyko bėgimas skirtas olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti. Dalyvauti bėgime užsiregistravo rekordinis skaičius 613 dalyvių. Sporto renginyje dalyvavo ne tik Kupiškio, bet ir kitų Lietuvos miestų ir rajonų bėgikai.

Į sporto šventę atvyko praeityje gerai žinomas stajeris, buvęs kupiškietis, Aleksandras Antipovas. Varžybų dalyvius pasveikino Kupiškio rajono mero pavaduotojas, l.e. mero pareigas, Algirdas Notkus, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys.  Aleksandrui Antipovui, renginio svečiams ir organizatoriams Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas ir generalinis sekretorius Rimantas Daunoravičius įteikė atminimo prizus ir medalius. Daugiausiai laiko ir energijos organizuojant renginį skyrė Inga Zabulienė ir Ingrida Tuskienė.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>