į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-02-05

Tarptautinis imtynių turnyras Anykščiuose

Vasario 2 dieną Anykščių laisvalaikio ir pramogų komplekso "Nykščio namai" sporto salėje buvo suorganizuotas X- asis tarptautinis graikų - romėnų ir moterų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Anykščių imtynių klubo " Ąžuolas " pirmininkui Vytautui Šidlauskui atminti. Į turnyrą atvyko virš 180 sportininkų iš Lenkijos ( Poznanė ), Latvijos ( Rezeknė, Liepoja , Daugpilis) ir Lietuvos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-04

Utenos salės futbolo pirmenybių III etapas

Sausio 26 d. Molėtuose vyko Utenos salės futbolo 5x5 pirmenybių III turas. Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniams, treniruojamiems Irmanto Šap, futbolo aikštelėje teko susitikti su Ukmergės ir Molėtų komandomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-02-04

Lengvaatlečiams bronzos lietus

Š.m. sausio 26 d. Vilniuje vyko Lietuvos LAF taurės atviros varžybos, Lietuvos lengvosios atletikos sporto klubų žiemos taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo pajėgiausi Lietuvos sportininkai, dalyvaujantys Olimpinėse žaidynėse, pasaulio, Europos čempionatuose, t. y. trišuolininkė Dovilė Dzinzeletaitė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, kuri šį sezoną įveikė 1,98 aukštį, ji bandė gerinti Lietuvos rekordą. Ši sportininkė ir tapo varžybų nugalėtoja. Varžybas papuošė ir Olimpinių žaidynių dalyvis Simas Bertašius ir svečiai iš Latvijos, Didžiosios Britanijos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-31

2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių ir veteranų tvarkaraščiai

Jau gerokai įpusėjo 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių ir veteranų varžybos. Kviečiame sirgalius palaikyti savo komandas. Varžybos vyksta Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

plačiau
 
2019-01-25

Pirmasis metų mėnuo KKSC krepšininkams buvo pergalingas

2019 metų sausis KKSC auklėtiniams treniruojamiems Klaido Miciūno buvo gana sėkmingas. Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionate buvo sužaistos trys varžybos, iš jų pasiektos dvi pergalės. Krepšinio aikštelėje KKSC auklėtiniai susitiko su Rokiškio, Kėdainių, Panevėžio krepšininkais. Visose varžybose labai rezultatyvūs ir daugiausiai savo komandai taškų pelnė Marius Griciūnas, Ignas Ažusienis, Joris Jankauskas.

plačiau
 
2019-01-22

Lietuvos imtynių čempionate du medaliai

Šiauliuose sausio 18-19 dienomis vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai. Naujoje sporto gimnazijos sporto salėje dėl čempiono titulų varžėsi 205 graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių sportininkai. Kupiškio KKSC atstovavo 3 merginos ir 4 vaikinai. Moterų imtynių čempionato bronzos medalį laimėjo Evelina Dūdėnaitė, kuri kovojo svorio kategorijoje iki 55 kg. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-21

Lengvaatlečių startai jaunimo ir jaunučių čempionatuose                 

Š.m. sausio 17 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras čempionatas ir jaunimo atviros pirmenybės, jose dalyvavo buvę Kupiškio KKSC auklėtiniai. Šios varžybos yra pasiruošimas artėjančiam Lietuvos čempionatui, kuris vyks vasario mėnesį. Šiose varžybose pirmą kartą Olimpijai Zabulytei, bėgant 60 m barjerinį bėgimą, pavyko nuotolį įveikti greičiau nei per 10 sek, pasiektas asmeninis rezultatas 9,86 sek, jaunimo tarpe iškovotas aukso medalis. Tame pačiame bėgime bronzos medalis buvo įteiktas Emai Bružaitei. Vaikinų tarpe 60 m barjeriniame bėgime bronzos medalis įteiktas Dominykui Murnikovui.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-15

Imtynininkai dalyvavo pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

Sausio 12 dieną Vilniuje, minint 28-ąsias Sausio 13-osios įvykių metines, 28-ąjį kartą vyko tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, kurį organizuoja Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija kartu su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene. Šiemet bėgime dalyvavo apie 7600 bėgikų. Devynių kilometrų bėgimo trasa prasideda prie Antakalnio kapinių, kuriose palaidotos Sausio 13-osios aukos, baigiasi prie Televizijos bokšto, Sausio 13-osios gatvėje. 

Kupiškio KKSC  auklėtiniai imtynininkai Lukas Ulkė ir Anelė Kavaliauskaitė dalyvavo šiame bėgime ir įveikė šią distanciją.

 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

 
 
2019-01-14

Krepšininkės kovojo su Švedijos komanda

Sausio 4 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtinės Kaune susitiko su Lietuvoje stovyklaujančiomis Švedijos mergaičių (gim. 2004 m.) komanda iš Stokholmo „Blackeberg basket“. Viešnios iš Švedijos praeitame sezone buvo savo amžiaus grupės čempionato prizininkės. Kupiškiui atstovavo 2005 m. gim. mergaičių komanda, treniruojama Alvydo Puzelio. Nors ir  metais jaunesnės, kupiškietės kaip lygios kovojo su vyresnėmis varžovėmis. Rungtynių rezultatas neatspindi įtemptos kovos. Jėgos ir ūgio persvara leido varžovėms iškovoti pergalę rezultatu 71:49. Kupiškio KKSC merginų komandoje naudingiausios žaidėjos buvo Gabija Strolytė – pelnė 33 taškus, Jovilė Rušėnaitė – 9 taškus, Darija Skačelytė – 4 taškus. Mūsų mergaitėms tai buvo naudinga patirtis susipažįstant su Skandinavijos krepšiniu.

 

 
 
2019-01-14

Lengvaatlečių startai uždarose patalpose

Š. m. sausio 11-12 dienomis Šiaulių miesto manieže vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Po ilgesnės pertraukos dėl traumos, į 60 m. bėgimo startą stojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtinis Alanas Šablickas, kuris nuotolį įveikė per 7,77 sek., pasiekdamas asmeninį rezultatą. Antrą varžybų dieną Alanas bandė jėgas savo pagrindinėje 60 m. barjerinio bėgimo distancijoje,  bėgdamas kvalifikaciniame bėgime ir pasiekdamas rezultatą 9,25 sek. pakliuvo į finalinį bėgimą.

 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  sekantis  >>