2019-05-04

Bėgimas J. Pipynės ir Biržų mero taurei laimėti

Šių metų gegužės 3 dieną Biržuose vyko J. Pipynės ir Biržų mero taurei laimėti bėgimas. Šis bėgimas buvo rengiamas olimpinių žaidynių dalyviui J. Pipynei atminti. Šiame bėgime vaikai jėgas bandė septyniose amžiaus grupėse. Visi dalyviai įveikę bėgimo distanciją buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojams įteikti specialūs prizai ir medaliai. Kupiškėnams pavyko taip pat iškovoti šiuos prizus. 300metrų bėgime 3 vietą iškovojo Smiltė Paukštytė, o nugalėtoju tapo Mantas Balčiūnas. 500metrų nuotolyje absoliuti nugalėtoja tapo Gerda Kirkytė, 1000metrų nuotolyje 2 vietos prizas atiteko Austėjai Mikalauskaitei, trečios vietos prizą iškovojo Dija Lukšytė ir Eidvilė Ažusienytė.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2019-05-03

Alizavos seniūnijos smiginio varžybos

Balandžio 30 dieną Alizavoje vyko Alizavos seniūnijos smiginio varžybos. Susirinko ne mažas būrys jaunimo. Merginos ir vaikinai varžėsi kartu. Buvo išaiškinti taikliausi žaidėjai. Pirmą vietą iškovojo Lukas Babachinas. Antrą vietą iškovojo Jaunius Palilionis. Trečia vieta atiteko Šarūnui Babachinui. Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro medaliais.

Po smiginio varžybų vyko metimų į krepšį nuo vidurio linijos konkursas. Taikliausias buvo Kęstutis Gilbrantas, jis apdovanotas specialiu prizu.

2019-05-03

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės vaikinų krepšinio varžybos

Gegužės 2 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės vaikinų krepšinio varžybos. Kupiškio rajoną atstovavo Povilo Matulionio progimnazijos vaikinų komanda (mokytoja Eglė Mikėnienė). Po atkaklių kovų krepšinio aikštelėje vaikinai iškovojo II vietą.

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

2019-04-29

Imtynininkų iškovoti medaliai

Balandžio 27 dieną Kaune vyko Adolio Liaugmino vardo tarptautinis imtynių turnyras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Kupiškio KKSC auklėtiniai Lukas Ulkė ( svorio kategorija iki 51 kg.) ir Anelė Kavaliauskaitė (svorio kategorija iki 59 kg.) iškovojo sidabro medalius. Bronzos medalius laimėjo Jonas Jackevičius, ir Emilis Abdulajev - šiuo metu savo meistriškumą tobulinantis Panevėžio sporto gimnazijoje (abu 62 kg.)

2019-04-27

Seniūnijų žaidynių tinklinio 3x3 varžybos

Balandžio 27 dieną Juodpėnų sporto salėje vėl rinkosi Kupiškio rajono seniūnijų sportininkai. Šį kartą seniūnijų komandos susirungė tinklinio aikštelėje.

plačiau

2019-04-26

Velykinis mergaičių krepšinio turnyras

Balandžio 24-25 dienomis L. Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje vyko Velykinis mergaičių (2005 m. gim. ir jaun.) krepšinio turnyras. Dalyvavo penkios krepšininkių komandos iš Kupiškio, Vilniaus, Anykščių, Kėdainių ir Akmenės.

Po dviejų dienų azartiškų kovų krepšinio aikštelėje buvo išaiškintos nugalėtojos. Pirmą vietą ir aukso medalius iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkės. Antra vieta ir sidabro medaliai atiteko Akmenės sporto centro komandai. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtinės, treneris Alvydas Puzelis.

2019-04-25

Velykinis berniukų krepšinio turnyras

Balandžio 23 dieną L. Stuokos Gucevičiaus sporto salėje vyko Velykinis berniukų  krepšinio turnyras KKSC prizams laimėti. Iš viso susirinko trys komandos: Kupiškio KKSC, Akmenės sporto centras ir Vilniaus KM.

Mažieji krepšininkai labai stengėsi krepšinio aikštelėje. Fortūna nusišypsojo ir pirmąją vietą iškovojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, treneris Alvydas Puzelis. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkai. Trečioje vietoje liko Akmenės sporto centro krepšininkai.

2019-04-25

Kvietimas

Balandžio 27 d. 11 val. Juodpėnų sporto salėje vyks Kupiškio rajono seniūnijų tinklinio 3x3 varžybos. Kviečiame aktyviai dalyvauti tiek žaidėjus, tiek sirgalius.

2019-04-23

Velykinis tinklinio turnyras Skapiškyje

Balandžio 20 dieną Skapiškyje vyko velykinis salės tinklinio 5x5 turnyras. Į turnyrą sugužėjo 7 komandos: Skapiškio pagrindinė mokykla, Širvintos, „Skapiškis ir ko“, Ukmergės „Inkaras“, Kupiškio technologijų ir verslo mokykla, „Skapiškio veteranai“, Jūžintų „Turbo pūška“. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius kuriuose žaidė ratų sistema.

plačiau

2019-04-19

Velykinis mokinių stalo teniso turnyras

Balandžio 19 dieną Kupiškyje vyko moksleivių stalo teniso vėlykinis turnyras. Į turnyrą susirinko dalyvauti Kupiškio ir jo rajono moksleiviai. Turnyre dalyvavo 24 moksleiviai. Mažiausiujų tarpe Pirmas tris vietas iškovojo Kupiškio sporto centro auklėtiniai. Tomas Vizbaras, Matas Stankevičius, Erikas Butuninas.Balandžio 19 dieną Kupiškyje vyko moksleivių stalo teniso vėlykinis turnyras. Į turnyrą susirinko dalyvauti Kupiškio ir jo rajono moksleiviai. Turnyre dalyvavo 24 moksleiviai. Mažiausiujų tarpe Pirmas tris vietas iškovojo Kupiškio sporto centro auklėtiniai. Tomas Vizbaras, Matas Stankevičius, Erikas Butuninas.