į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-09-20

Europos Judumo savaitės renginys Kupiškyje „Kupiškis nevažiuoja, Kupiškis - rieda” 

Europos Judumo savaitės pradžia – Prancūzijoje, kur 1998 metais pirmą kartą buvo suorganizuota „Diena mieste be automobilio“. Ši iniciatyva ir dabar yra vykdoma kiekvienų metų rugsėjo 22 dieną, siekiant paskatinti miestus ir miestelius vienai dienai neįsileisti į gatves motorizuoto transporto. Tai suteikia žmonėms galimybę pamatyti savo miestus ir miestelius kitaip, taip pat žmonės skatinami naudoti tvarų transportą ir kviečiami susimąstyti, kokį poveikį aplinkai turi jų pasirinkta transporto rūšis.

plačiau
 
2016-09-19

Į Kupiškį vėl rinkosi irkluotojai

Rugsėjo 17 dieną (šeštadienį) Kupiškio mariose vyko jau trečioji Kupiškio ilgo nuotolio irklavimo regata. Kartu tai buvo Lietuvos irklavimo federacijos taurės baigiamasis trečias etapas bei vyko Lietuvos universitetų studentų irklavimo pirmenybės.

 

plačiau
 
2016-09-19

Įvyko IX – osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

IX - osios Lietuvos seniūnijų finalinės varžybos vyko Kėdainiuose rugsėjo 17 dieną. Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja - pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Šiose žaidynėse varžėsi 1179 sportininkai, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo virš 1300 žmonių.

plačiau
 
2016-09-19

Kviečiame lankyti krepšinio ir futbolo užsiėmimus

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras kviečia visus berniukus, gimusius 2008 - 2010 m. lankyti futbolo ir krepšinio užsiėmimus.

Nuo rugsėjo mėnesio yra formuojamos naujos krepšinio ir futbolo pradinio rengimo grupės. Platesnė informacija telefonu 8-687 31398.

Taip pat kviečiame mokinius mokytis ir kitose ugdymo grupėse. Platesnę informaciją galite rasti čia >>>>>>

 

 

Visų labai labai laukiame!!!

 
 
2016-09-08

Kviečiame į Kupiškio ilgo nuotolio regatos, III LIF taurės etapo ir Lietuvos studentų irklavimo čempionato varžybas Kupiškio mariose

Š.m. rugsėjo 17d. (šeštadienį) Kupiškio mariose varžysis Kupiškio ilgo nuotolio regatos, III LIF taurės etapo ir Lietuvos studentų irklavimo čempionato varžybų dalyviai.

 

 

plačiau
 
2016-09-07

 Atvirų durų diena būsimiems ir esamiems krepšininkams

Rugsėjo 6-ąją dieną visoje Lietuvoje vyko krepšinio atvirų durų dienos. Visos Lietuvos krepšinio mokyklos, sporto centrai pakvietė sportuojančius krepšinį ar tik besidominčius krepšiniu  apsilankyti krepšinio  treniruotėse.

plačiau
 
2016-09-05

Krepšinio atvirų durų diena Kupiškyje – jau rugsėjo 6 !

Rugsėjo 6-ąją pirmą kartą Lietuvoje vyks visuotinė krepšinio atvirų durų diena. Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyva drauge su informaciniais partneriais joje pakviestos dalyvauti visos šalies krepšinio mokyklos.
 

plačiau
 
2016-08-30

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai !!!

Netruko atskubėti nauji mokslo metai.

Linkime, kad jie būtų sėkmingi, turiningi ir kupini gražių akimirkų.


 

Laukiame visų Rugsėjo 1-ąją, 17.30 val. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stadione.


 

plačiau
 
2016-09-07

Kupiškėnų startai IX – ose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose

Rugsėjo 3 d. Utenoje įvyko IX – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninių varžybų etapas. Kupiškio rajono sportininkai šiose žaidynėse dalyvavo: smiginio, šachmatų, šaškių, futbolo, parko tinklinio (vyrai, moterys) ir krepšinio 3 x 3 (moterys) rungtyse. 

plačiau
 
2016-08-31

Rudens taurė Alizavoje

Rugpjūčio 27 d. Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko krepšinio 3 x 3 varžybos "Rudens taurė". Turnyre dalyvavo gausus studentų ir moksleivių būrys. Varžybų prizininkus apdovanojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas Zigmas Paulauskas, o nugalėtojams buvo įteikta "Rudens taurė". Turnyras tapo puikia galimybe alizaviškiams ir studentams sveikai ir turiningai praleisti likusias dienas iki naujų mokslo metų.

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40   41   42   43   44   45   46   50  60  70  sekantis  >>