į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-12-27

Kalėdinis-naujametinis Alizavos krepšinio turnyras

Gruodžio 23 dieną Alizavos pagrindinėje mokykloje vyko kalėdinis-naujametinis krepšinio 3x3 turnyras. Dalyvavo keturios komandos: „Alizavos mokiniai“, „Alizavos senjorai“, „Emigrantai“, „Salamiestis“. Varžybos vyko ratų sistema. Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai.
I vietą iškovojo „Alizavos senjorų“ komandos krepšininkai. II vieta atiteko „Emigrantų“ komandai. III vietą laimėjo „Salamiesčio“ komanda. Na o „Alizavos mokinių“ komanda liko ketvirta.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro medaliais.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-12-23

Mielieji,

Gražiausios metų šventės tegul neša naują viltį, naujas jėgas,santarvę ir džiaugsmą.

Linksmų Šv. Kalėdų ir ir laimingų Naujųjų 2020 metų.

                                  Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro bendruomenė

 

Sveikinimas >>>>>

 
 
2019-12-22

Imtynininkų pergalės turnyruose

Baigiantis 2019 metams Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai dalyvavo dvejuose turnyruose.
Gruodžio 18 dieną varžėsi Anykščiuose imtynių turnyre skirtame, ilgamečio sporto darbuotojo ir imtynių trenerio Jono Pajarsko 80-mečiui paminėti. Varžybos vyko Antano Vienuolio progimnazijos atremontuotoje imtynių salėje, kurioje Jonas imtynių paslapčių mokė savo auklėtinius. Be Anykščių krašto imtynininkų turnyre dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Panevėžio, Kupiškio ir vienas sportininkas iš Norvegijos. Joną turnyro metu sveikino Anykščių meras Sigutis Obelevičius, Anykščių sporto centro ir Antano Vienuolio progimnazijos kolegos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>> 

plačiau
 
2019-12-21

Sezoną irkluotojai užbaigė varžybomis uždarose patalpose

Gruodžio 21 d. Garliavoje vyko Tarptautinis žiemos irklavimo turnyras „Kalėdos Garliavoje 2019“. Šiame turnyre be lietuvių varžėsi ir svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Rusijos. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo 5 auklėtiniai. Šiose varžybose geriausius aštuonis rezultatus kiekvienoje amžiaus grupėje parodžiusių sportininkų laukė finalinis plaukimas, po kurio paaiškėjo prizininkai.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-12-14

Alizavos krepšinio 3x3 taurės varžybos „Greiti, vikrūs, stiprūs“

Gruodžio 13 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko krepšinio 3x3 krepšinio turnyras „Greiti, stiprūs, vikrūs“. Dalyvavo keturios komandos iš Žaidelių, Salamiesčio ir Alizavos. Krepšinio aikštelėje vyko labai azartiškos kovos, net trys varžybos baigėsi lygiosiomis, todėl nugalėtojai buvo išaiškinti tik po baudų metimų. Finale susirungė dvi Alizavos komandos, tačiau sėkmė labiau šypsojosi Alizavos I komandai (Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniams), jie ir iškovojo Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigtą taurę. Antra vieta džiaugėsi Alizavos II komanda. Trečia vieta atiteko Salamiesčio jaunimo komandai. Ketvirti šį kartą liko Žaidelių komandos krepšininkai.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-12-10

Kupiškio rajono kaimo mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybos

Gruodžio 10 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kupiškio rajono kaimo mokyklų futbolo 5x5 varžybos. Dalyvavo trys berniukų ir trys mergaičių komandos iš Skapiškio, Alizavos ir Šepetos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>> 

plačiau
 
2019-12-07

Imtynininkų iškovoti medaliai Šiauliuose

Kupiškio imtynininkai gruodžio 7 dieną dalyvavo tarptautiniame graikų - romėnų imtynių turnyre Šiauliuose. Be Lietuvos sportininkų turnyre kovojo imtynininkai iš Ukrainos ir Latvijos. Sidabro medalius savo svorio kategorijose iškovojo Domas Ulkė 32 kg ir Medas Barzdenys 47 kg. Abu pogrupio kovose pasiekė po tris pergales ir tik finaliniuose susitikimuose Domas nusileido varžovui iš Šiaulių, Medas pralaimėjo Ukrainos imtynininkui. Gytis Daugėla (42 kg) laimėjo turnyro bronzos medalį. Neblogai turnyre kovojo ir Nojus Kokanauskas, kuris kovodamas dėl bronzos medalio išlošinėjo ir paskutinėmis sekundėmis smarkiai suklydo ir turnyre liko penktoje vietoje.

 

 
 
2019-12-07

Utenos 2006-2007 m. gim. salės futbolo pirmenybių startas įvyko Kupiškyje.

Gruodžio 7 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje susirinko į pirmą turą Utenos pirmenybėse dalyvaujančios komandos. Šiemet dalyvauja 6 komandos. Iš Visagino, Ukmergės, Kupiškio, Anykščių.
Pirmos rungtynės Kupiškis-Anykščių Šilelis 7:0. Kupiškio auklėtiniams Anykščių sportininkai neprilygo.
Antros rungtynės Kupiškis-Visaginas 1. 5:3.
Pirmas 10 minučių kupiškėnai parodė aukštą rungtynių tempą kurio dėka rezultatas jau buvo 4:1. Antroje rungtynių dalyje truputi atsipalaidavo prasileisdami du greitus įvarčius. Tačiau pabaigą sužaidė puikiai kas ir lėmė teigiamą rezultatą.
Pirmenybės vyks 4 turais. Dar liko trys kurie vyks Visagine, Anykščiuose, Ukmergėje.

 
 
2019-12-07

Irkluotojai LIF žiemos čempionate

Šiandien irkluotojai varžėsi Trakuose, LIF žiemos čempionate uždarose patalpose. Džiaugiamės visų vaikų startais, pagerintais asmeniniais rezultatais. Galbūt ne visiem pavyko taip sustartuoti kaip norėjosi, tačiau vaikai nuoširdžiai stengėsi ir kovojo. Konkurencija didžiulė tiek vaikinams, tiek merginoms. Labai didelis ir rezultatų glaudumas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau
 
2019-12-04

Salės futbolo turnyras

Lapkričio 26 d. Povilo Matulionio progimnazijoje įvyko moksleivių salės futbolo turnyras, taip pat įteikti apdovanojimai Kupiškio atviros lauko futbolo moksleivių lygos prizininkams ir nugalėtojams.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>