į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2021-12-23

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro kolektyvas visus nuoširdžiai sveikina Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga. Ateinančius 2022 metus būkite sveiki, būkite laimingi, būkite sportiški!!!

 

Sveikinimas >>>>>

 
 
2021-12-23

Lengvaatlečių Kalėdiniai užsiėmimai


Lengvaatlečiai senuosius metus išlydėjo dalyvaudami kalėdinių rungčių varžybose, kiekvienoje grupėje buvo renkami ištvermingiausi, greičiausi, sportiškiausi, draugiškiausi. Mantui Balčiūnui pavyko iškovoti visas keturias nominacijas, o Aleksandrai Kriuk iškovoti keturias nugalėtojos taures iš šešių rungčių.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-12-23

Irkluotojų kalėdinis turnyras "Concept-2"


Artėjančias šventes sportiškai pasitiko centro irkluotojai dalyvaudami "Kalėdiniame Concept2 turnyre". Tai buvo komandinis turnyras, kuriame buvo varžomasi 2500 m nuotolyje. Komandą sudarė 5 nariai, tad vidutiniškai kiekvienam irkluoti treniruokliu teko apie 500 metrų. Komandos buvo sudarytos iš skirtingo pajėgumo irkluotojų, todėl labai svarbu buvo taktika ir įveikiamo nuotolio pasidalinimas. Be to kiekviena komanda nuotolį įveikė ant vieno treniruoklio, todėl turėjo greitai pasikeisti.
Varžėsi trys komandos: "Augustė ir Ko", "Stūmuokliai" ir komanda "Tunex". Nuo pirmųjų metrų į priekį išsiveržė komanda "Stūmuokliai", antri buvo "Tunex", o tretieji "Augustės ir Ko" komanda. Tačiau nei viena komanda nebuvo linkusi nusileisti, lyderiai stengėsi išlaikyti savo pozicijas, tačiau įveikus kiek daugiau nei pusę nuotolio į antrą vietą išsiveržė "Augustės ir Ko" komanda, kuri finišavo antra. Tik 3 sekundėmis nusileidusi "Stūmuoklių" komandai. Trečioji finišavo ir bronzos medaliais pasipuošė "Tunex" komanda, kurioje irklavo Emilija Riaubaitė, Miglė Tamošiūnaitė, Mantvydas Totoris, Gustas, Kukenys ir Ignas Degimas.
Sidabro medaliai atiteko "Augustės ir Ko" komandai, kurioje irklavo Augustė Šližauskaitė, Deividas Žalnieriūnas, Gabrielis Petrulis, Simonas Laurinavičius ir Domantas Riauba.
Aukso medaliais pasipuošė komanda "Stūmuokliai", kurioje irklavo Edgaras Šlapelis, Majus Gabriūnas, Laimis Tamošiūnas, Neringa Kalinauskaitė ir Nojus Baronas.
Po kalėdinio turnyro vyko sezono rezultatų aptarimas su ugdytinių tėveliais.
Belieka palinkėti centro irkluotojams lengvų yrių 2022 metais!


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-22

Kalėdinė šventė mažiausiems futbolininkams


Gruodžio 21 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro Kupiškio seniūnijos sporto instruktorius Ričardas Puntuzas organizavo Kalėdinę šventę mažiausiems 3-6 metų futbolininkams. Vaikai lankėsi Kalėdų senelio rezidencijoje. Bendravo su Kalėdų seneliu ir Elfe, sakė eilėraščius, atsakinėjo į klausimus. Buvo apdovanoti dovanomis, futbolo kamuoliais ir saldumynais, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais.
 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-21

Smiginio turnyras Skapiškyje


Gruodžio 20 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Irmantas Šap organizavo Kalėdinį smiginio turnyrą. Skapiškėnai labai aktyviai dalyvavo. I vietą iškovojo - Kasparas, II vieta atiteko - Džiugui, III vietoje liko - Matas. Sveikiname juos.
Prizininkai buvo apdovanoti KKSC įsteigtomis taurėmis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-21

Kalėdinis turnyras stalo teniso užsiėmimuose


Gruodžio 17 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stalo teniso grupės auklėtiniai varžėsi Kalėdiniame turnyre. Atskirai rungėsi mergaitės ir berniukai. Visi prizininkai buvo apdovanoti taurėmis.
 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-21

Kalėdiniai turnyrai futbolo užsiėmimuose


Artėjant šventiniam laikotarpiui Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro atskirų sporto šakų užsiėmimuose vyksta Kalėdinės treniruotės-turnyrai.
Gruodžio 16 dieną įvyko futbolo Kalėdinis turnyras vyresniųjų grupėje. Futbolo aikštelėje varžėsi net trys komandos. Po azartiškos, bet draugiškos kovos buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo - KKSC komandos futbolininkai, II vieta džiaugėsi - KTVM komanda, trečia vieta atiteko - FC Kupiškis komandos žaidėjams.
Gruodžio 20 dieną įvyko futbolo Kalėdinis turnyras mažesniųjų grupėje. Varžėsi Kupiškio ir Skapiškio futbolininkai. Buvo išaiškinti futbolo 1x1 nugalėtojai.
Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais, taurėmis ir statulėlėmis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-20

Subačiuje vyko tinklinio turnyras


Šeštadienį, gruodžio 18 d., Subačiaus gimnazijos sporto salėje, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto sporto instruktorius Saulius Likša, padedamas Pauliaus Remeikio ir Subačiaus bendruomenės organizavo tinklinio turnyrą.
Dalyvavo 5 komandos: trys gimnazijos mokinių, viena vyresnių subatėnų-tinklininkų ir nesenai baigusių gimnaziją mokinių komandos.
Vyko įtemptos, bet draugiškos varžybos! Skambėjo Lietuvos himnas, nugalėtojų komandos apdovanotos medaliais - 1vieta "Komanda X"; 2vieta - "O pa pa" -vyresnieji subatėnai; 3vieta - "Likimo suvesti", o saldumynai atiteko komandoms "Totobusiti" ir "Kobra 11"
Naudingiausiais žaidėjais paskelbti: Martynas Baltuška, Benas Tamošiūnas, Urtė Strylaitė, kurie apdovanoti Kupiškio rajono savivaldybės dovanomis.
Džiaugtasi puikiai praleistu laiku bei išgyventomis adrenalino kupinom teigiamom emocijomis!

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-12-20


Kalėdinis Alizavos krepšinio 3x3 turnyras


Gruodžio 18 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Algimantas Baziukas organizavo Kalėdinį krepšinio 3x3 turnyrą. Dalyvavo trys komandos – „Žaidelių“, „Alizavos I“, „Alizavos II“. Varžybos vyko ratų sistema. Finale rungėsi „Žaidelių“ ir „Alizavos I“ komandos. Džiugu, kad „Alizavos I“ komandos sudėtyje buvo ir viena mergaitė – Eisvidė Nakaitė, kuri puikiai varžėsi su berniukais. Po azartiškų kovų, rezultatu 15:10 pergalę iškovojo „Žaidelių“ komandos krepšininkai. Visi žaidėjai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais.
Pasibaigus varžyboms buvo nutarta dar sužaisti draugiškas krepšinio 5x5 varžybas. Čia nugalėtojais tapo „Alizavos“ komanda.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2021-12-20

Iškovoti du bronzos medaliai Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre „Panevėžio Imtis – 2021“


Po daugiau nei dviejų metų pertraukos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai, mokomi naujos imtynių mokytojos Gretos Čeponytės, gruodžio18 d. Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre “Panevėžio Imtis 2021” iškovojo 2 trečios vietos medalius.
Sveikiname:
Lukas Ulkė svorio kategorijoje iki 65kg. 
Joris Nagrockis svorio kategorijoje iki 68kg. 


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>