į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
201-05-22

Gegužės 16 d. buvusių kareivinių teritorijoje vyko rajono moksleivių pavasario krosas, kuriame sudalyvavo virš šimto rajono moksleivių.

                      Jauniausių dalyvių grupėje (2004 – 2006 m. gim.) tarp mergaičių, kurios bėgo 500 m. nugalėtoja tapo Viktorija Vieliūtė iš Šimonių pagrindinės mokyklos, antra nuotolį įveikė Eglė Jasiūnaitė iš Skapiškio pagrindinės mokyklos, trečia liko Vilma Remeikytė iš Šimonių pagrindinės mokyklos. Tarp berniukų nepralenkiamas buvo Pijus Petuchovas iš Skapiškio pagrindinės mokyklos, antras liko taip pat Skapiškio pagrindinės mokyklos moksleivis Rokas Puciata, trečias Edvinas Klebonas iš Šimonių pagrindinės mokyklos.

                      2001 – 2003 m. gim. mergaičių grupėje 500 m. greičiausiai įveikė Ema Bružaitė iš Povilo Matulionio progimnazijos, antra liko tai pačiai mokyklai atstovaujanti Gabija Dolgovaitė, trečia vietą iškovojo Ernesta Rimskytė iš Skapiškio pagrindinės mokyklos. Tarp berniukų nepralenkiamas buvo Titas Petrulis iš Subačiaus gimnazijos, sidabro medalį iškovojo Žanas Zabulis iš Povilo Matulionio progimnazijos, bronza atiteko Pauliui Skaudui iš Šimonių pagrindinės mokyklos.

                      1998 – 2000 m. gim. mergaičių grupėje 500 m. distancijoje nepralenkiama buvo Olimpija Zabulytė iš Povilo Matulionio progimnazijos, antra vietą užėmė Gabrielė Sakalaitė iš Šimonių pagrindinės mokyklos, trečią vietą užėmė Aurelija Sokaitė iš Skapiškio pagrindinės mokyklos. Berniukai šioje amžiaus grupėje turėjo įveikti 1000 m. Greičiausiai tai padarė subatėnai Valentinas Marcinkevičius ir Lukas Aviltis, trečias liko Aidas Sriubiškis iš L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos.

                      1995 – 1997 m. gim. berniukų grupėje 1000 m. greičiausiai įveikė L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos moksleiviai: Lukas Sriubiškis, Karolis Gabnys ir Mantas Šešelgis. 

 

 

Eitaras KRIAUZA

Kupiškio rajono KKSC vyr.specialistas

 

Atnaujinta 2014-05-22