į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2012-02-18

      Tradiciniu tapęs stalo teniso turnyras, šįmet pasižymėjo šios sporto šakos mėgėjų gausumu. Mokyklos direktorė R.Katiliūtė-Stovolos, įsteigusi savo tėčio vardo taurę ir medalius, dalyviams apdovanojimais leido džiaugtis net 3 amžiaus grupėse – mokyklos mokiniams, moterims ir vyrams. Moksleivių grupėje nugalėtoju tapo L.Keršulis,sidabro medaliu pasipuošė M.Kavčinskas, bronzos – G.Mičiūda. Moterų grupėje nepralenkiama buvo J.Kazlauskaitė, apdovanota taure ir aukso medaliu, antrą vietą iškovojo odontologė, šios sporto šakos mylėtoja I.Grinytė, trečia buvo visur suspėjanti, kūno kultūros ir sporto centro direktorė L.Šližauskienė. Jai turnyro diena buvo išties sunki, nes sužaidus visus susitikimus be poilsio pertraukėlių, teko skubėti į rajono Žiemos sporto šventę, o iš ten vėl skubėti į Noriūnus, į apdovanojimų ceremoniją. Tačiau neveltui sakoma:“Jei moki planuoti laiką, suspėsi visur“.

     Labai atkakli kova vyko vyrų grupėje, kur žaidėjai buvo suskirstyti į 3 pogrupius ir tik po 2 nugalėtojus pateko į finalą.Šeši finalistai – Puriuškis V. Šedys M.( rokiškėnai), Matulevičius M., Dieninis D. (abu iš Kupiškio VTM, mokytoja D. Balužytė), Pakalniškis S., Kilkus R. parodė tikrai gražų žaidimą ir pelnė žiūrovų aplodismentus. Nugalėtoju tapo, be pralaimėjimų įveikęs visus varžovus, Šedys Mindaugas, antrą vietą laimėjo Puriuškis Vytautas ir trečios vietos laimėtoju tapo Pakalniškis Saulius.

      Labai  dėkinga esu tikrai sporto aistruolei - mokyklos direktorei R. Stovolos, stalo teniso trenerei A. Gaškienei bei praktiką atliekančiam būsimąjam sporto specialistui, buvusiam savo mokiniui Š.Paplauskui už pagalbą vedant šį turnyrą. Džiaugiamės, kad visada mums talkina ir  P.Matulionio progimnazijos direktorius , paskolindamas keletą stalų bei transportu padedantis A.Surplys.

 

 Kupiškio rajono KKSC Noriūnų seniūnijos sportinės veiklos organizatorė V.Kriaučiukienė

 

Atnaujinta 2014-02-18