į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-01-16

Trečiadienį, sausio 15 dieną, į Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją rinkosi rajono sporto mokyklos auklėtiniai ir jų tėveliai. Susirinkime dalyvavo kūno kultūros ir sporto centro (toliau - Centro) direktorė Laimutė Šližauskienė, centro direktorės pavaduotojas Andrius Kleniauskas, gimnazijos direktorius bei vieno iš auklėtinių tėvelis Virgilijus Žilinskas.

Pagrindinis susirinkimo tikslas - išrinkti ir patvirtinti naują Centro tarybą. Pagal Centro nuostatus tarybą sudaro auklėtinių tėvų, trenerių, rajono bendruomenės ir pačių mokinių atstovai. Susirinkimą pradėjo centro direktorė Laimutė Šližauskienė. Ji padėkojo visiems atvykusiems, pristatė susirinkimo tikslą bei supažindino su centro tarybos veiklos nuostatais ir galiomis. Toliau susitikimo vedimo iniciatyvą "į savo rankas" buvo pasiūlyta perimti auklėtiniams ir jų tėveliams. Buvo išrinktas asmuo atsakingas už balsų skaičiavimą. Susirinkusieji į Tarybą pasiūlė tris auklėtinių tėvelius: Rimą Vilienę, Narimantą Čarą ir Modestą Puišę. Jų kandidatūroms pritartą beveik vienbalsiai. Atstovus nuo sporto mokyklos auklėtinių turėjo pasiūlyti patys vaikai. Buvo pateiktos trys kandidatūros: Jogilės Kazlauskaitės, Karolio Matonio, Alano Šablicko. Už kandidatus balsavo patys auklėtiniai. Visi trys jaunieji sportininkai buvo išrinkti į centro tarybą. Kadangi tarybos sudėtyje jau yra centro trenerių atstovai: Inga Zabulienė, Gediminas Uldukis ir Alvydas Puzelis, tarybos nariai į ją patys turės pasiūlyti ir įtraukti du rajono bendruomenės atstovus.

Susirinkime buvo aptarti ir kiti klausimai. Direktorė pakvieti auklėtinių tėvus aktyviai bendradarbiauti, iškilus klausimams ar neaiškumams kreptis į ją ar kitus centro administracijos darbuotojus. Jau veikia centro interneto svetainė, todėl daug aktualios informacijos galima sužinoti "užsukus" į ją. Laimutė Šližauskienė papasakojo apie darbo naujoves. Įsigyti du nauji irklavimo treniruokliai. Pavasarį į sporto mokyklą po daugelio metų "grįžta" irklavimo sportas. Bus įkurta šios sporto šakos grupė. Direktorė tėvelius ir auklėtinius pakvietė apsilankyti centre ir išbandyti naujuosius treniruoklius.

Vasario 20 d. ketvirtadinį, nuo 13 valandos Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Aktų ir Mažojoje sporto salėse vyks renginys "Irklavimo sportas grįžta į Kupiškį". Dalyvaus irklavimo federacijos vadovai, žymus šios sporto šakos atstovai, vyks profesionalų ir mėgėjų varžybos "Concept" treniruokliais. Direktorė pakvietė visus susirinkusiuosius jei leis galimybės dalyvauti renginyje ir varžybose.

 

Atnaujinta 2014-01-16.