2014-02-03

Pirmąjį kartą rajono kūno kultūros ir sporto centras organizavo ir vedė „Aukštaitijos taurės – 2014“ II etapo varžybas, kuriose dalyvavo Biržų, Kėdainių, Kupiškio, Pakruojo, Rokiškio, Pasvalio, Utenos ir Panevėžio miesto komandos. Sporto centras varžybų dalyviams įteikė 84 medalių ir diplomų komplektus.

Kupiškėnų lengvaatlečių komandą sudarė 13 atstovų. Varžybas pradėjome 60 m bėgimu. Šioje rungtyje savo bėgimą laimėjo Alanas Šablickas (9.37). Bendroje įskaitoje iš 36 dalyvių vaikinas iškovojo 8 vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 5 kupiškėnės sportininkės: Viktorija Vilimaitė, Kornelija Kanapeckaitė, Gabija Rožėnaitė, Monika Šuminaitė, Austėja Mikalauskaitė. Geriausią rezultatą įveikdama 60 m distanciją pasiekė Austėja Mikalauskaitė (9.84 sek.).

Įnirtinga kova vyko 800 m bėgimo nuotolyje. Deividas Draginas distanciją įveikė per 2.37,17 min. Tai šio sportininko pagerintas asmeninis rezultatas. Taip pat dalyvavome 600 m bėgimo nuotolyje. Šį nuotolį rezultatu 2.04,45 min. įveikė Olimpija Zabulytė. Taip pat pagerintas asmeninis rezultatas ir iškovota 5 vieta.

Olimpijos brolis Žanas Zabulis 500 m nuotolį įveikė 1.35, 48 min. iškovodamas 5 vietą. 200 m bėgimo nuotolyje dalyvavo 4 kupiškėnai sportininkai. Tai Alanas Šablickas (32.06), Žanas Zabulis (32.56),  Deividas Masiulionis, Dovydas Murnikovas. Šiose varžybose laikas buvo fiksuojamas ne rankiniu, bet elektroniniu būdu. Trenerė dėkoja, sporto centro administracijai už sudarytą galimybę dalyvauti „Aukštaitijos taurės – 2014“ etapuose.