2014-02-26

Vasario 22 d. Biržuose vyko Tradicinis salės futbolo turnyras Rito Vaigino Taurei laimėti į kurį buvo pakviesti mūsų krašto jaunieji futbolininkai. Turnyre dalyvavo Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos, Biržų sporto mokyklos, Panevėžio futbolo akademijos, Pakruojo sporto mokyklos ir Kupiškio komandos.

Varžybos buvo vykdomos 1 rato sistema, žaidžiamas 1 kėlinys (20 min.). Suvedus varžybų rezultatus Taurę iškovojo Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniai, antrą vietą užėmė Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komanda, trečiąją vietą iškovojo Pakruojo futbolininkai, ketvirta vieta atiteko Kupiškio rinktinei, penkti liko Biržų sporto mokyklos auklėtiniai.

Nepaisant to, kad mūsų komanda užėmė ketvirtąją vietą, jos žaidėjai pademonstravo pakankamai aukšto lygio žaidimą (turnyre dalyvavo labai stiprios komandos) ir savo žaidimu nenusileido aukštesnes vietas užėmusioms komandoms. Apie tai liudija ir rezultatai: su Pakruojo komanda (3 vieta), sužaista lygiosiomis 2:2, Biržų „Kaštonų“ ekipa (2 vieta) pralaimėta 5:6, ir nugalėtojams Panevėžio futbolo akademijos atstovams tik 0:1. Pergalė prieš Biržų sporto mokyklos komandą – 4:1.

Kupiškio rajoną šiame turnyre atstovavo rinktinė suburta prieš šį turnyrą ir žaidusi be keleto pagrindinių ir stipriausių savo žaidėjų.  Todėl jauniesiems futbolininkams pritrūko komandinio žaidimo įgūdžių bei patirties. Kupiškio rinktinės vartus pagirtinai saugojo Karolis Matonis (treneris G. Uldukis). Gerai ir rezultatyviai žaidė Redas Graičiūnas, (treneris R. Puntuzas), Lukas ir Aidas Sriubiškiai bei D. Šeškas (treneris V. Starkus).