2014-03-03

Š. m. vasario 28 d. (penktadienį) trys patys stipriausi Kupiškio sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų lengvosios atletikos finalinėse varžybose Kaune, kurios vyko Sporto universiteto manieže. Šiose varžybose dalyvavo visų mūsų šalies zoninių varžybų I ir II vietų nugalėtojai. Galimybė dalyvauti finalinėse varžybose buvo suteikta Alanui Šablickui. 60 m bėgime Alanas sugebėjo 2002 m. g. sportininkų grupėje užimti III vietą (9,23 sek.), bendroje įskaitoje užėmė 17 vietą (šioje grupėje varžėsi 24 pajėgiausi šalies sprinteriai). Taip pat Alanas dalyvavo 200 m nuotolio bėgime, kuriame užėmė 28 vietą. Tarp 2002 m. g. sportininkų Alanas liko šeštas (32,76 sek.).

Šiuos nuotolius (60 ir 200 m) įveikė ir Austėja Mikalauskaitė.

Varžybas papuošė ilgo nuotolio bėgimas (1000 m, berniukai). Sporto mokyklos auklėtinis Žanas Zabulis iškovojo aukštą 5 vietą, o 2002 m. g. grupėje šiame nuotolyje Lietuvoje jis buvo nepralenkiamas (3:20,38). Noriu pasidžiaugti varžybų rezultatais ir pakviesti rajono mokyklų kūno kultūros mokytojus aktyviai ruoštis ir dalyvauti pavasarį įvyksiančiose rajono lengvosios atletikos varžybose. Šiuo metu rajono sporto mokyklos lengvaatlečiai pradeda ruoštis pavasario – vasaros varžybų sezonui.