2014-03-25

Pirmieji kovas krepšinio aikštelėje baigė veteranų lygos ir II lygos rajono krepšininkai. Veteranų lygoje, kur dalyvavo penkios komandos dėl  3 – 4 vietų susitiko Kupos ir KTVM komandos. Atkaklią kovą rezultatu 53 : 46 laimėjo Kupos krepšininkai. Nugalėtojams Saulius Vanagas pelnė 29 tšk., pralaimėtojams Arūnas Žiūra surinko 14 taškų. Finale dėl pirmos vietos didesnės intrigos nebuvo Kupiškėnai 78 : 56 nugalėjo Pagardus. Kupiškėnus į priekį vedė Aurelijus Adomavičius pelnęs 39 tšk., Pagardams Gintaras Kutkevičius pelnė 21 tšk. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Aurelijus Adomavičius – Kupiškėnai, Gintaras Kutkevičius – Pagardai, Virginijus Umbra – Kupa, Diana Balužytė – KTVM, Vaclovas Pakalniškis – Nasrai. Baudų konkurse nugalėtoju tapo Saulius Vanagas iš Kupos, o tritaškius taikliausiai metė Raimondas Kiznis iš Kupiškėnų.

II lygoje, kur varžėsi devynios rajono komandos, mažajame finale susitiko Vilniaus kupiškėnų sporto klubas ir Dešimkė. Atkaklias varžybas 73 : 69 laimėjo VKSK ir iškovojo bronzos medalius. Nugalėtojus į priekį vedė 21 tšk. pelnęs Vytenis Gintautas, pralaimėjusiems net 40 taškų pelnė Lukas Staržinskas. Didžiajame finale Veteranai 69 : 57 nugalėjo KTVM komandą ir iškovojo II lygos čempionų vardus. Finale nugalėtojams 42 taškus pelnė Aurelijus Adomavičius, pralaimėtojams 32 taškus pelnė Algirdas Dovydas. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Aurelijus Adomavičius – Veteranai, Algirdas Dovydas – KTVM, Darius Kuzmickas – VKSK, Lukas Staržinskas – Dešimkė. Baudų konkurso nugalėtoju tapo Mantas Aleinikovas iš Sporto mokyklos II komandos, o tritaškių konkurse nepralenkiamas buvo Mantas Židonis iš KTVM.

Balandžio 4 d. nuo 18. 30 val. vyks I lygos pusfinaliai, o balandžio 5 d. nuo 12 val. finalai. Taip pat bus vykdomi tritaškių ir oro karaliaus konkursai.