2014-08-14

Liepos 29 d. baigėsi "Miksų" paplūdimio tinklinio čempionatas, o rugpjūčio 1 d. medalius išsidalino ir antros lygos paplūdimio tinklinio komandos.

"Miksų" čempionate dalyvavo dešimt komandų. Šiose varžybose komandą sudaro viena moteris ir vyras. Varžybos dar kartą parodė, kad žaisti tinklinį gali įvairaus amžiaus žmonės. Jauniausiam dalyviui tebuvo 11 m., o vyriausiam jau per penkiasdešimt. Prizines vietas iškovojo šios komandos :

1 v. Virginija Vanagienė ir Domantas Šabrinskas, 2 v. Eglė Kazbaraitė ir Klaidas Miciūnas, 3 v. Aida Šukytė ir Saulius Pakalniškis.

Rugpjūčio 1 d. "Pagardų" aikštyne rinkosi II lygos komandos. Šiame čempionate, skirtingai negu praėjusiais metais, komandoje galėjo būti vienas žaidėjas iš I lygos. Čempionate dalyvavo aštuonios Kupiškio rajono komandos. II lygos nugalėtojais tapo Domantas Šabrinskas ir Augustas Šerkšnas, antri liko Valdas Šabrinskas ir Alvydas Šerkšnas, trečią vietą iškovojo Klaidas Miciūnas ir Audrius Stanis.

Šie metai Sporto klubui „Pagardai“ jubiliejiniai -  suėjo 10 metų. Minint šią sukaktį rugpjūčio 30 d. planuojamas tarptautinis paplūdimio tinklinio turnyras, o vasaros sezonui pasibaigus ir salės tinklinio tarptautinis turnyras.