2014-09-03

Rugpjūčio 30 d. (šeštadienį) Kupiškio krašto sportininkų komandos dalyvavo Utenoje vykusiose VII Lietuvos seniūnijų žaidynių II etapo atrankinėse varžybose. Skapiškio seniūnijos moterų krepšinio komanda (L. Šližauskienė, D. Balužytė, D. Šeinauskienė, J. Ažubalytė) iškovojo 2 vietą. Šimonių seniūnijos krepšininkų ekipa (G. Kručas, R. Juozapavičius, A. Adomavičius, V. Grigaliūnas) senjorų grupėje taip pat buvo antri.  Kupiškio seniūnijos šachmatų (R. Balabonas, E. Paberalis, N. Jackevičienė) ir šaškių sporto mylėtojai savo grupėse užėmė 4 vietas. Kiek prasčiau sekėsi Šimonių seniūnijos stalo tenisininkams, kurie užėmė  6 vietą. Antrąsias vietas užėmusios komandos dalyvaus finaliniame žaidynių etape, kuris vyks š. m. rugsėjo 13 d. Prienuose.