į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-04

Jaunimas varžėsi net trijuose pagrupiuose. Finalinėje kovoje sėkmė lydėjo joniškietį A.Levandravičių, kuriam ir atiteko taurė bei aukso medalis. Tik puse balo atsiliko antros vietos laimėtojas, noriūnietis L. Keršulis, trečia vieta atiteko irgi svečiui iš Joniškio – L.Aukseliui.

 

Moterų grupėje neįveikiama buvo sporto mokyklos auklėtinė J. Kazlauskaitė. Antrą vietą laimėjo odontologė I.Grinytė, trečios vietos nugalėtoja   - stalo teniso trenerė, nenuilstanti A.Gaškienė, ketvirta stalo teniso trenerė - D.Balužytė.

 

Aktyviausia kova vyko  vyrų pogrupiuose ir finalinėse varžybose. Taurės laimėtoju tapo  svečias iš  Rokiškio M.Šedys, antroji vieta atiteko V.Puriuškiui, trečias buvo kupiškėnas R.Kilkus. Mokyklos direktorė R.Stovolos, įsteigusi savo tėčio vardo taurę ir sponcoriavusi šiam turnyrui, džiaugėsi ir savo brolio V.Katiliaus bei sūnėno P.Katiliaus dalyvavimu varžybose.  Šalia savo auklėtinių,  tik skirtingose grupėse dėl nugalėtojų taurės, varžėsi sporto mokyklos stalo teniso treneris I.Šap. 

 

Visi turnyro dalyviai džiaugėsi aktyvia kova, gera nuotaika ir iki pasimatymo sekančiais metais.

 

Vanda Kriaučiukienė

Noriūnų J.Černiaus pagr. m-klos kūno kultūros mokytoja

 

Atnaujinta 2015-03-04