į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-16

Kupiškio FC "Narjanta" pirmoji komanda, kovo 11 d., Rokiškyje,  žaidė Panevėžio apskrities salės futbolo pirmenybių, VIII turo varžybas su Rokiškio FK. Kiek netikėtai FC "Narjanta" pralaimėjo varžybas 3:7 (kupiškėnams įvarčius pelnė N. Starkus, A. Navickas, I. Barkauskas), nes rokiškėnai iki šių varžybų nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo. Po šio pralaimėjimo, narjantiškiai susikomplikavo savo padėtį turnyrinėje lentelėje ir dėl medalių kovoti lieka tik teorinės galimybės, tai priklausys nuo kitų komandų tarpusavio varžybų rezultatų..

Šį salės futbolo sezoną FC "Narjanta" dalyvauja Panevėžio apskrities futbolo federacijos rengiamose pirmenybėse, nors mes esame Utenos apskrities futbolo asociacijos (UAFA) nariais. UAFA nutarė, surengti vienos dienos turnyrą asociacijos nariams. Jis įvyko kovo 14 d. Molėtuose. Dėl UAFA taurės susirungė 10 komandų: Utenos, Anykščių, Visagino, Rokiškio, Širvintų, Ignalinos, Molėtų. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kurių nugalėtojai kovojo dėl taurės. Kupiškėnai nugalėję Utenos „Auto-1 logistics“ ir Visagino komandas (1:0), Molėtų I komandą 3:0 ir sužaidę lygiosiomis 2:2 su Molėtų II komanda pogrupyje užėmė pirmąją vietą ir finale susitiko su kito pogrupio nugalėtojais Širvitų FK “Širvinta“. Varžybos pasibaigė 0:0.Buvo mušami 6 m. baudiniai. Po baudinių serijos FC "Narjanta" iškovojo pergalę 2:0 ir į Kupiškį parvežė taurę.

Kupiškio FC "Narjanta" pirmoji komanda, kovo 21d ., Kupiškyje, žais PAFF salės futbolo IX turo rungtynes su Panevėžio SK "Atomu". 

 

FC "Narjanta" prezidentas Darius BARONAS

Atnaujinta 2015-03-16