į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-16

              Kovo 11 – ąją dieną Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko gimusių 2006 metais ir jaunesnių berniukų futbolo turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvavo Panevėžio futbolo akademijos, Ukmergės rajono Vidiškių mokyklos, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro bei futbolo klubo FC „Kupiškis“ komandos.

           Turnyro nugalėtojais tapo FC „Kupiškis“ žaidėjai, antroji vieta atiteko ukmergiškiams, trečioji Panevėžio futbolo akademijai. Kupiškėnai užėmė ketvirtą vietą. Geriausių turnyro žaidėjais tapo ir prizais apdovanoti buvo: Emilis Trumpis (FC „Kupiškis“, treneris Ričardas Puntuzas) ir Emilijus Jankauskas (Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras, treneris Irmantas Sap). Komandos buvo apdovanotos Kupiškio miesto bendruomenės „Mūsų Kupiškis“ taurėmis ir medaliais bei rajono sporto centro diplomais ir prizais. Palaikyti mažųjų futbolininkų susirinko gausus būrys jų tėvelių, kurie audringai palaikė savo vaikus. Smagu, kad jaunuosius futbolininkus palaiko ir Povilo Matulionio progimnazijos mokytoja Odeta Grilauskienė, kuri su jaunaisiais futbolininkais buvo viso turnyro metu.

             Ateityje jaunųjų žaidėjų laukia ir daugiau varžybų, kurios padės jiems tobulėti bei žengti pirmuosius žingsnius į profesionalųjį sportą.

Ričardas PUNTUZAS

Kupiškio r. KKSC Kupiškio seniūnijos

sportinės veiklos organizatorius,

futbolo treneris

 

 

Atnaujinta 2015-03-17