į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-26

2015 m. vasario–kovo mėnesiais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centru, organizavo Kupiškio rajono moksleivių salės futbolo turnyrą „Vietoj gatvės – futbolas“. Šiuo sporto renginiu siekiama ne tik paįvairinti rajono moksleivių užimtumą, skatinti laisvalaikį leisti turiningai, bet ir vykdyti žalingų įpročių prevenciją, populiarinti policininko profesiją.

 

Turnyre dalyvavo 7 komandos (6 iš Kupiškio rajono ir 1 jungtinė Kupiškio ir Rokiškio rajonų komanda). Turnyras finalas – kovo 25 dieną Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje. Šią dieną taip pat varžėsi ir  Kupiškio rajono policijos komisariato, Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerių, taip pat moterų ir merginų komandos. Turnyro nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis varžybų akimirkomis. Futbolo turnyrą laimėjo „Pandėlio“ komanda (sudaryta iš Kupiškio ir Rokiškio atstovų), antroji – „Subačiaus“ komanda, trečioji vieta atiteko komandai „Kupiškis“. Varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai, taurės ir padėkos raštai. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komandai ir komandoms „Sindauga“, „Golden Goal“, „Varškė“ taip pat įteiktos atminimo dovanėlės.

 

Renginį finansavo Kupiškio rajono savivaldybė iš Narkotikų kontrolės komisijai skirtų lėšų. Taures padovanojo Kupiškio miesto bendruomenė „Mūsų Kupiškis“.

 

Rungtynėse netrūko gerų emocijų, dalyviai atkakliai kovėsi, siekė pergalės ir demonstravo sportinį užsispyrimą. Tai puikus renginys dalyviams ir gražus reginys futbolo mėgėjams – varžybų žiūrovams.

 

 

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato

Kupiškio rajono policijos komisariato informacija

 

Atnaujinta 2015-03-26