į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-03-31

Kupiškio FC "Narjanta"  pirmoji komanda pabaigė salės futbolo sezoną. Devintajame ture "Narjanta" namuose žaidė su Panevėžio SK  "Atomu". varžybos baigėsi lygiosiomis 6:6 (kupiškėnams įvarčius  pelnė R.Kvietkauskas (3), po vieną: A. Navickas, R. Masiulis, M. Riaska). Po šių rungtynių tapo aišku, kad paskutiniame ture pergalės atveju busime penkti, o pralaimėjimo atveju septinti.

 

Išvykoje žaidėme su Panevėžio FK "Stop". Rungtynės vyko sunkiai. Pirmame kėlinyje atsilikinėjom 0:2, bet baigiantis kėliniui išlyginome rezultatą 2:2 .Vis dėl to kėlinį pralaimėjome 2: 3. Antrajame kėlinyje vėl atsilikinėjome 2:4, bet kėlinio viduryje  rezultatą išlyginome 4:4 ir likus 4 minutėms iki varžybų pabaigos prasidėjo mūsų puolėjo Raimondo Kvietkausko „šou“. Jis per likusiais minutes pelnė 4 įvarčius. Taigi FC "Narjanta" iškovojo pergalę 8:4 (įvarčius pelnė R.Kvietkauskas - 6, po vieną: N. Starkus, M. Stanevičius).

 

Panevėžio apskrities salės futbolo pirmenybėse dalyvavo 11 komandų: 9 iš Panevėžio, po vieną iš Rokiškio bei Kupiškio. Panevėžys jau nuo seno yra futbolininkų "kalvė", todėl šių pirmenybių lygis tikrai aukštas. Pirmenybėse Panevėžio komandų sudėtyje žaidė žinomi futbolininkai: A. Šteinas,T. Nemanis, A. Butėnas, T. Sirevičius, J. Gulbinas, M.Jakštas ir kt. Todėl manau, kad mūsų užimta penktoji vieta, yra tikrai geras pasirodymas. Beje, pirmenybių geriausiu ir rezultatyviausiu  (per pirmenybes įmušė 20 įvarčių) puolėju buvo pripažintas kupiškėnas Raimondas Kvietkauskas. FC "Narjanta" pripažinta "Korektiškiausia (mažiausiai prasižengusia) komanda"

.

FC "Narjanta" veteranų komanda „Narjantos senukai“ salės futbolo sezoną užbaigs balandžio 11d., Zarasuose, kur susitiks su Kauno, Ukmergės, Anykščių ir Zarasų veteranais.

 

FC "Narjanta" klubo prezidentas

Darius BARONAS