į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-04-15

Futbolo klubo FC "Narjanta" veteranų komanda „Narjantos seniukai“ pabaigė salės futbolo sezoną. Balandžio 11 d. Zarasuose įvyko paskutinis Utenos apskrities futbolo asociacijos veteranų pirmenybių turas. Kupiškėnai nugalėjo Zarasų (4:0) ir Kauno 2:1 ekipas, lygiosiomis sužaidė su Ukmerge (0:0) bei (1:2) nusileido anykštėnams.

 

Šiose pirmenybėse dalyvavo 11 komandų: po dvi iš Utenos ir Visagino, po vieną iš  Rokiškio, Anykščių, Ukmergės, Zarasų, Kauno, Panevėžio ir Kupiškio. Kupiškėnai liko 8 vietoje, aplenkę Visagino II-ąją, Zarasų ir Anykščių komandas. Nugalėtojais tapo Panevėžio veteranai. Zarasuose  vyko ir pirmenybių uždarymas. Geriausiu žaidėju tarp kupiškėnų, buvo pripažintas mūsų komandos kapitonas Aidas Navickas.

 

Norėčiau tikrai padėkoti visiems mūsų komandos žaidėjams ir jų šeimos nariams, kurie aukojo savo ir savo šeimos laiką  futbolui. Atskirai norėčiau padėkoti buvusiems kupiškėnams Irmantui Mykolaičiui ir Migliui Vosyliui, kurie dabar gyvena Vilniuje, tačiau atvažiuodavo padėti gimtojo miesto komandai.

 

Taip pat norėčiau padėkoti visiems mūsų draugams ir rėmėjams, be kurių pagalbos mes negalėtume dalyvauti  pirmenybėse.

 

 

FC "Narjanta" prezidentas

Darius BARONAS

Atnaujinta 2015-04-15