į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-07-10

      Paskutinįjį birželio savaitgalį Vilniuje, tinklinio aikštynuose prie Baltojo tilto, įvyko Lietuvos jaunių  sporto žaidynių vaikinų ir merginų paplūdimio tinklinio varžybos. Jose dalyvavo 19 vaikinų ir 22 merginų komandos. Vaikinų grupėje puikų žaidimą demonstravo mūsų krašto tinklininkai – rokiškėnas Nerijus Laužadis ir kupiškėnas Domantas Šabrinskas.

 

      Jaunuoliai į finalinį šešetuką žengė be pralaimėjimų. Nors pradėjo sunkiai ir tik po 3 setų kovos nugalėjo Marijampolės komandą (brolius Brusokus), jų žaidimas įsibėgėjo: rezultatu 2:0 įveikti kauniečiai (Stankevičius ir Vaškevičius), o po to rezultatu 2:1 (22:20; 10:21; 15:8) palaužti turnyro favoritai – Kelmės tinklininkai. Po pirmosios dienos Nerijus ir Domantas buvo nepralaimėję nė vieno mačo, kaip ir komanda iš Kauno rajono. Užsitikrinę kovą dėl medalių jie ramiai laukė antrosios varžybų dienos.

       Pusfinalyje jaunuoliai susitiko su jau kartą įveiktais Kauno tinklininkais. Rezultatu 2:0 mūsų jungtinis duetas dar kartą įrodė savo pranašumą. Finale Nerijus ir Domantas žaidė prieš  kelmiškius – Airidą Butkų ir Marių Barauskį. Šį kartą stipresni buvo Kelmės tinklininkai, laimėję mačą rezultatu 2:1 (21:19; 19:21; 15:11). Finale abi komandos žaidė bene geriausią savo mačą, dominavo gera gynyba, žiūrovai galėjo pasigrožėti ilgais taškais. Nepaisydami pralaimėjimo, Domantas ir Nerijus džiaugėsi antrąja vieta ir neslėpė noro atsirevanšuoti varžovams liepos 11 dieną vyksiančiame Lietuvos U – 18 paplūdimio tinklinio čempionate.

Valdas ŠABRINSKAS

Kupiškio rajono sporto klubo "Pagardai" vadovas

Atnaujinta 2015-07-10.