2015-11-26

Lapkričio 25 d. Vilniuje esančiame Karolinos viešbutyje pagerbti daugiausia jaunimo sportui nusipelnę savivaldos atstovai. Čia vyko 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių uždarymas ir prizų įteikimas savivaldybių kompleksinėje įskaitoje. Miestai ir rajonai atsižvelgiant į mokinių skaičių buvo suskirstyti į šešias grupes.

Penktoje grupėje (2-3 tūkst. moksleivių savivaldybėje, 6 sporto šakos) geriausiai sekėsi Joniškio rajonui (5341,61 taškai). Antrą vietą iškovojo Kupiškio rajonas, surinkęs 4208,62 taško, o trečioje vietoje liko Skuodo rajono (3369,40 taško) atstovai.

Kupiškio rajonas dalyvavo keturių sporto šakų varžybose (krepšinio, futbolo, imtynių ir irklavimo), o Joniškio ir Skuodo rajonai penkių sporto šakų varžybose. Kupiškio rajonui daugiausia taškų pelnė Alvydo Puzelio treniruojami vaikinai krepšininkai, kurie jaunių žaidynėse iškovojo 4 vietą (1850 taškų). Treneris Alvydas Puzelis trenerių konkurse iškovojo 4 vietą. 1500 taškų pelnė kupiškėnai imtynininkai ir imtynininkės vadovaujami Arvydo Krikščiūno. Treneris Arvydas Krikščiūnas moterų imtynių trenerių konkurse iškovojo 1 vietą.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas žaidynių vėliavą perdavė Kauno vicemerui Vasilijui Popovui, kuris pažadėjo pateisinti vieno sportiškiausių Lietuvos miestų vardą. 2016 m. Lietuvoje vyks jaunučių žaidynės.