2015-12-15

Gruodžio 6 d. Trakuose prasidėjo „Remus taurė 2016“ varžybos. Varžybas organizuoja irklavimo klubas Academia Remigum, o varžomasi irklavimo treniruokliais „Concept 2“. Varžybos susideda iš trijų etapų, po kurių paaiškėja „Remus“ taurių savininkai. Šiose varžybose varžomasi trijose amžiaus grupėse:  iki 30 metų, nuo  30 iki 50 metų, nuo 50 metų. Varžybose atskirose grupėse varžosi irkluotojai ir mėgėjai. Mėgėjų grupėje gali dalyvauti asmenys, kurie niekada nestartavo varžybose ant vandens.

Kupiškėnai varžėsi mėgėjų ir irkluotojų grupėse iki 30 metų. Moterų iki 30 metų grupėje pirmą vietą iškovojo pernai metais taures iškovojusios Gabija Vogulytė ir Monika Murnikovaitė. Šiuo metu ši komanda jau sportuoja atskirai: Monika – Kupiškyje, o Gabija – Trakuose, Lietuvos olimpiniam sporto centre.

Antrą vietą šioje grupėje iškovojo komanda „Operacija C2“ –  irkluotoja Viktorija Šulcaitė ir mokytoja Diana Balužytė.

Vyrų iki 30 metų grupėje startavo trys kupiškėnų įgulos: „Koncepto broliai“ – Dovydas Murnikovas ir Robertas Petrulis, „Gazuotas pienas“ – Dominykas Petrulis ir Faustas Baronas ir „Paskutiniai“ – Dovydas Kašūra ir Valentas Vaidilas. Geriausiai iš kupiškėnų sekėsi „Koncepto broliams“.

Mišrių komandų iki 30 metų grupėje startavusi komanda „Arineta“ – Arijus Petrulis ir Ineta Paukštytė – iškovojo antrą vietą.

Mėgėjų grupėje startavo Kupiškio technologijos mokyklos mokiniai Darius Macas ir  Mindaugas Putris, pasivadinę „Mink Dar“. 3,5 sek. nusileidę nugalėtojams, Darius ir Mindaugas iškovojo antrą vietą, aplenkę keturias komandas.

Antras „Remus taurė 2016“ etapas vyks sausio 9 d., o trečias etapas –  vasario 7 d.