2015-12-21

Gruodžio 19 d.  Utenos raj. Užpalių gimnazijoje į kalėdines stalo teniso varžybas susirinko 37 dalyviai. Jie žaidė trijose amžiaus grupėse: 1-4 kl., 5-12kl. ir merginos. Džiaugiamės, kad į šias varžybas atvyko svečiai iš Kupiškio sporto mokyklos.

Daugiausia žaidėjų susirinko 5-12 kl. grupėje.  Jie varžybas pradėjo žaisdami pogrupiuose, kol paaiškėjo 1-2 ir 3-4 vietų nugalėtojai. Užėmę 1-2 vietas varžėsi finale, o 3-4 vietas- paguodos finale. Paguodos finale trečią vietą užėmė A. Jankauskas (Kupiškio KKSC), antrąją – O. Šredersas (Kupiškio KKSC), pirmąją iškovojo –A. Urbanavičius (Užpaliai).

Finale 5-ąją vietą laimėjo Š. Indrulionis (Užpaliai), 4-ąją –P. Keraminas (Užpaliai), trečiąją – M. Vanagas (Kupiškio KKSC), antrąją – T. Milys (Užpaliai) o nugalėtojo taurę iškovojo L. Indrašius (Užpaliai).

Finalų ir paguodos finalų nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais  ir asmeninėmis dovanėlėmis.