į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-02-08

Anykščių sporto ir laisvalaikio centre "Nykščio namai'' savaitgalį vyko septintasis tradicinis tarptautinis komandinis graikų - romėnų imtynių ir moterų imtynių turnyras.  Turnyro dalyvius ir svečius pasveikino seimo narys Sergejus Jovaiša. Dalyvavo  po keturias komandas. Graikų - romėnų imtynių turnyre dalyvavo Vilniaus, Šiaulių - Anykščių ir jungtinė Kupiškio – Liepojos (Latvija) komandos. Komandą sudarė vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų amžiaus grupių imtynininkai. Šiose varžybose jaučiasi komandinė dvasia. Toks varžybų formatas sugalvotas tam, kad jaunieji imtynininkai galėtų ne tik stebėti ir mokytis iš vyresniųjų imtynininkų, bet ir kad  vyresnieji imtynininkai palaikytų jaunuosius kovotojus dėl bendros komandinės pergalės prieš varžovus. Anykščių komanda, laimėjusi prieš visus varžovus, iškovojo nugalėtojų taurę ir aukso medalius, antra liko Vilniaus komanda, o trečia vieta  ir bronzos medaliai atiteko jungtinei Kupiškio ir Liepojos komandai, kuri dėl trečios vietos įveikė Šiaulių komandą.  Anykščių komandai atstovavo  Nojus Pupkis, Mijus Vilūnas, Mantas Vilys, Valius Kavaliauskas, Aivaras Stanislavas, Deimantas Žvikas, Domas Krikščiūnas, Ramūnas Dagys, Tomas Sobolevskis, Gytis Galinis, Giedrius Valeika.

 

Moterų imtynių turnyras buvo suorganizuotas pirmą kartą.  Anykštėnės subūrė dvi komandas. Be anykštėnių ant imtynių kilimo varžėsi sportininkės iš Daugpilio ir Liepojos (Latvija ). Pagrindinė kova vyko tarp  pajėgios Daugpilio ir Anykščių  pirmos komandos, kurią užtikrintai nugalėjo rezultatu 9 x 31. Trečią vietą turnyre iškovojo Anykščių antroji komanda įveikusi Liepojos komandą. Anykščių  I  komandoje kovojo sesės Vidmantė ir Anelė Kavaliauskaitės, Rimgailė ir Greta Čeponytės,  Gabija Dilytė, Monika Daukaitė,  Rugilė Abraškevičiūtė, Viktorija Buinauskaitė. Anykščių II - oje komandoje kovojo Katlina Bareikytė, Vestina Navikaitė, Gabrielė Dilytė, Evelina Dūdėnaitė, Deimantė Kabočiūtė ir Greta Karosaitė.

 

Turnyre kovojo  pripažinti imtynių kilimo meistrai Europos kadetų čempionė Jakaterina Jarmalonok  iš Daugpilio ir Europos jaunimo bronzos medalio laimėtojas Ramūnas Dagys ( Anykščiai ).

 

Arvydas Krikščiūnas

Kupiškio r. KKSC imtynių mokytojas

 

 

 

Informacija atnaujinta 2016-02-08