į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-09-05

 

Rugsėjo 6-ąją pirmą kartą Lietuvoje vyks visuotinė krepšinio atvirų durų diena. Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyva drauge su informaciniais partneriais joje pakviestos dalyvauti visos šalies krepšinio mokyklos.
„Šio renginio tikslai – populiarinti krepšinį, sudominti vaikus krepšiniu, skatinti Lietuvos krepšinio bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą, regionų bei miestų tapatinimą su vietos krepšinio komanda, –sakė projekto koordinatorius Martynas Račkauskas. – Labai smagu, kad dauguma krepšinio mokyklų su entuziazmu atsiliepė į šią iniciatyvą ir parengė labai įvairias programas”.
Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir žinomi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės Jonas Valančiūnas, Antanas Kavaliauskas, Gintarė Petronytė bei Kamilė Nacickaitė.
„Labai smagu, kad prie iniciatyvos prisideda ir krepšinio klubai, tokie kaip Panevėžio „Lietkabelis”, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos” krepšininkai ir „Sūduvos” žaidėjos, Vilniaus „Kibirkšties” ir „MRU-Perlas” klubų atstovai ir žaidėjai”, – sakė M.Račkauskas.
Dešimt geriausiai atvirų durų dieną surengusių mokyklų bus apdovanotos LKF prizais.
Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Kupiškio r. Kūno kultūros ir sporto centras.
Krepšinio mokytojai Alvydas Puzelis ir Klaidas Miciūnas rugsėjo 6 d. L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje lauks visų, kas domisi krepšiniu, nori išmokti jį žaisti. Laukiame vaikų, tėvelių ir visų susidomėjusių krepšiniu. Visi galėsite stebėti, kaip vyksta krepšinio treniruotės, o gal ir prisijungsite pažaisti kartu.
15.00 – 16.00 val. – mokyt. Alvydas Puzelis (mergaičių gim. 2005 m. ir jaunesnių krepšinio treniruotė).
16.00 – 17.00 val. – mokyt. Alvydas Puzelis (berniukų gim. 2009 m. ir jaunesnių krepšinio treniruotė).
17.00 – 18.00 val. – mokyt. Klaidas Miciūnas (berniukų gim. 2007 – 2009 m. ir jaunesnių krepšinio treniruotė).
18.00 – 19.00 val. – mokyt. Klaidas Miciūnas (berniukų gim. 2005– 2006 m. ir jaunesnių krepšinio treniruotė).

Visų labai laukiame.

 

 

Informacija atnaujinta 2016-09-05