2016-10-27

Spalio 25 d. Kupiškio r. KKSC lengvaatlečių komanda (2003 - 2004 gim. m.) dalyvavo Panevėžyje, kur vyko atviros Panevėžio miesto vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos. Jau treti metai iš eilės išbandome jėgas su Panevėžio, Jonavos, Pasvalio, Elektrėnų ir kitų rajonų lengvaatlečiais. Šiose varžybose visada savo rezultatais džiugina Austėja Mikalauskaitė. Austėja  bėgdama 60 m nuotolį iškovojo sidabro medalį ir pasiekė savo asmeninį rezultatą (8,3 s). Tarp pajėgiausių bėgikių kovojo ir dar viena mūsų rajono bėgikė Kornelija Martinkaitė. Ji pasiekė taip pat aukštą asmeninį rezultatą (8,7 s). Abi sportininkės su dar keturiomis bėgikėmis kovojo finaliniame bėgime, kuriame ir išaiškėjo nugalėtojos. Ši rungtis pasižymi ypač didele bėgikių gausa (dalyvauja net iki 50 bėgikių), todėl, jau vien dalyvavimas finaliniame bėgime, yra aukštas pasiekimas. Austėja šiose varžybose antrą sidabro medalį iškovojo bėgdama ir 200 m nuotolį (29,7 s).

Lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė sako, kad jai labai džiugu stebėti, kai mūsų – Kupškio r. KKSC auklėtiniai kviečiami apdovanojimams net keliose rungtyse.

Sunkioje 1000 m bėgimo distancijoje sidabro medalį iškovojo Gerda Kirkytė. Mergaitė sugebėjo pasipriešinti labai stipriai Panevėžio miesto bėgikei, kuri jau kelinti metai dalyvauja Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse. Gerda pasiekė aukštą asmeninį rezultatą (3.41,3 min) ir parodė, kad turi kovotojos charakterį ir nebijo autoritetų.

600 m bėgimo nuotolio rungties trečios vietos apdovanojimui buvo kviečiama ir Kamilė Gatulytė, kuri iškovojo bronzos medalį (2.04,3 min). Mergaitė labai jaudinosi prieš startą, tačiau distancijoje kovojo iki paskutinio žingsnio ir pelnė bronzos medalį.