į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-02-20

Vasario 16 dieną Kupiškyje  įvyko berniukų (2007 m. gim. ir jaunesni) krepšinio turnyras.  Jame dalyvavo  Biržų SM, Rokiškio KKSC, Anykščių KKSC ir šeimininkai kupiškėnai  (krepšinio treneriai Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis). Šis turnyras vaikų atmintyje išliks kaip vienas įsimintiniausių todėl, kad emocijų, sveiko sportinio pykčio viso turnyro metu buvo daug. Kiekvienos rungtynės vyko taškas į tašką.

Nugalėtojas paaiškėjo sužaidus paskutines rungtynes, jais tapo kupiškėnai. Šeimininkai įveikė biržiečius 33:32, Rokiškio KKSC -  59:56, ir Anykščių KKSC 27:25. Turnyro „Bauduko“ konkurse saldus prizas liko Kupiškyje, jo nugalėtojas tapo Gratas Skrebė. Kiekviena komanda buvo apdovanota medaliais, geriausi komandų žaidėjai -  asmeniniais prizais. Turnyro geriausias žaidėjas tapo Kupiškio r. KKSC komandos kapitonas Jokūbas Vyčas.

Turnyro organizatoriai dėkoja Kupiškio r. KKSC direktorei Laimutei Šližauskienei, Lietuvos Respublikos Seimo nario Audriaus Šimo padėjėjai Eglei Blaževičienei ir tėveliams.

 

Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis

Kupiškio r. KKSC krepšinio mokytojai

 

Informacija pateikta 2017-02-21