2017-02-27

Š. m. vasario 24 d. Panevėžyje vyko XXIX tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „ Nevėžio taurė‘‘. Į šias varžybas atvyko pajėgūs bėgikai, šuolininkai, metikai iš visos respublikos ir svečiai iš Latvijos.  Buvo varžomasi dvejose amžiaus grupėse. 2002m. gim. ir jaunesnių grupėje 60 m barjeriniame bėgime nepralenkiamas buvo kupiškėnas Alanas Šablickas - iškovotas aukso medalis ir absoliutaus nugalėtojo taurė. Šiose varžybose Alanui pavyko nugalėti praeitų metų Lietuvos čempioną iš Pasvalio Adomą Vokietaitį.

1000 m bėgimo distancijoje bronzos medalį iškovojo Žanas Zabulis, pasiekdamas asmeninį rezultatą (3.05:46 min). Berniukams nenusileido geriausia rajono bėgikė Austėja Mikalauskaitė, kuri bėgdama 600 m  iškovojo bronzos medalį ir pasiekė asmeninį rezultatą (1.53,85 min).

Reikia pažymėti, kad pasiekti dar du asmeniniai rezultatai. 200 m bėgime Alanas Šablickas  pirmą kartą sugebėjo įveikti nuotolį greičiau nei per 26 s, užfiksuotas laikas 25,96 s.

Dija Lukšytė jau trečiose varžybose iš eilės gerina asmeninį rezultatą (60 m nuotolis įveiktas per 9.01 s).

Aukštą ketvirtą vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Dominykas Murnikovas, pasiekdamas 5,22 m rezultatą.

Sveikiname visus Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečius puikiai pasirodžiusius šiose varžybose.