2017-03-06

Vasario 25 dieną Panevėžio  graikų - romėnų imtynių turnyre Lukas Ulkė, Emilis Abdulajev ir Kamilas Abdulajev iškovojo penktąsias vietas savo svorio kategorijose. Varžybose be Lietuvos imtynininkų ant kilimo kovojo sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos.
Kovo 4 dieną Visagino  tradiciniame XXIII - ajame tarptautiniame imtynių turnyre Kupiškio r. KKSC imtynininkai iškovojo du medalius. Svorio kategorijoje iki 25 kg Domas Ulkė pogrupio kovose įveikė du varžovus ir pateko į finalą. Finalinėje kovoje teko pripažinti Rusijos sportininko pranašumą ir džiaugtis iškovotu sidabro medaliu. Emilis Abdulajev (svorio kategorija iki 60 kg) iškovojo bronzos medalį. Neblogai kovojęs Lukas Ulkė turnyre liko penktas.Turnyre be Lietuvos sportininkų kovojo imtynininkai iš Latvijos (Daugpilis, Rezeknė, Liepoja) ir Rusijos.
Kovo 11 dieną Kupiškio imtynininkai jėgas išmėgins Troškūnuose (Anykščių r.), kur bus organizuotas tradicinis XXV - asis trenerio Ričardo Deksnio vardo turnyras.