2017-03-13

Kovo 11 dieną į Troškūnų Kazio Inčiūros gimnaziją suvažiavo virš 160 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Klaipėdos, Gargždų, Šiaulių, Kuršėnų, Gruzdžių, Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Utenos, Visagino, Anykščių, Viešintų, Kavarsko  ir Liepojos (Latvija).Vyko tradicinis tarptautinis  XXVI – asis imtynių turnyras, skirtas pirmajam  Troškūnų imtynių treneriui Ričardui Deksniui atminti. Sugiedoję Lietuvos himną, sportininkai stojo į kovą dėl turnyro apdovanojimų.

Kupiškio imtynininkai iškovojo šešis medalius. Geriausiai sekėsi Evelinai Dūdėnaitei, kuri turnyre iškovojo nugalėtojos vardą svorio kategorijoje iki 60 kg. Džiugu, kad Evelina sugebėjo finalinėje kovoje nugalėti vieną pagrindinių savo varžovių Eglę Valčiukaitę iš Kauno. Sidabro medalį laimėjo Lukas Ulkė (36 kg), kuris jau kelintose varžybose nusileidžia Valiui Kavaliauskui iš Viešintų. Antros vietos apdovanojimus dar laimėjo Mykolas Vizbaras (42 kg) ir Emilis Abdulajev (63 kg). Bronzos medalius iškovojo Domas Ulkė (25 kg), Savijus Jakubauskas (28 kg), Armandas Zabiela (42 kg) ir Aurimas Pilotas (80 kg).
Varžybas organizavo Anykščių imtynių klubas "Ąžuolas".