2017-04-10

Šių metų balandžio pradžia nustebino visus vasariška šiluma ir perkūnija.Užpalėnai, norėdami apsisaugoti nuo perkūnijos, suskubo organizuoti komandines stalo teniso varžybas “Perkūno“ ir „Dundulio" pereinamosioms taurėms laimėti. Į šias varžybas atvyko svečiai iš Anykščių, Kupiškio ir Molėtų rajonų. Dalyviai žaidė trijose grupėse: 5-8 kl., 9-12 ir suaugusiųjų, merginų ir mišrių porų.

Jauniausieji dalyviai kovojo dėl „Dundulio taurių“. Trečiąją vietą laimėjo komanda „MTB“ (L. Labeikis, Aur. Urbanavičius), antrąją užėmė komanda „Kupiškio r. KKSC“ iš Kupiškio (D. Cemnickas, N. Kerna), Stipriausieji šioje grupėje tapo komanda iš Užpalių „Perkūnas“ (P. Keraminas, Aiv. Urbanavičius).

Merginų ir mišrių porų grupėje trečiąją vietą laimėjo komanda „Debut“ iš Užpalių (G. Masiulytė, S. Raugas), antrąją užėmė komanda iš Svėdasų „Svėdasai 2“ (R. Lapienytė, J. Giliauskas), o „Perkūno“ taures iškovojo komanda „Molėtai“ iš Molėtų (D. ir A. Pusvaškytės).

9-12 ir vyrų grupėje trečiąją vietą užėmė komanda „Svėdasai“ iš Svėdasų (R. Vainickas, E. Butkus), antrąją laimėjo komanda „Arbata“ iš Užpalių (D. Raugas ir M. Tolvaiša). Nugalėtojų taurėmis džiaugėsi komanda „Gesintuvai“ iš Užpalių ir Molėtų (O. Juodelis, K. Pusvaškis).

Tegul Perkūnas nebūna rūstus žmogui, o greičiau atrakina žemę, upes ir vandenį.