2017-04-14

Balandžio 11-12 dienomis Kupiškyje vyko Velykinis vaikų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo jaunieji krepšininkai ir krepšininkės (2005 m. gimimo ir jaunesni) iš Anykščių, Vilniaus, Rokiškio, Biržų ir Akmenės. Mergaičių komandos savo jėgas išbandė P. Matulionio progimnazijos sporto salėje, o berniukai kovėsi L. Stuokos- Gucevičiaus gimnazijoje.

Pirmą varžybų dieną  krepšinio mokytojo Alvydo Puzelio treniruojamos mergaitės aikštelėje susitiko su Biržų SC ir Vilniaus KM komandomis. Deja, reikėjo pripažinti, kad varžovės buvo stipresnės. Antrąją varžybų dieną mūsų krepšininkės nugalėjo Anykščių kūno kultūros ir sporto centro auklėtines rezultatu 52:40 ir Akmenės sporto centro atstoves rezultatu 37:16. Rezultatyviausiai Kupiškio r. KKSC mergaičių komandoje žaidė Gabija Strolytė, o geriausios turnyro žaidėjos prizas atiteko Gabijai Skačelytei.

Šiame Velykiniame krepšinio turnyre jaunosios Kupiškio krepšininkės iškovojo garbingą III vietą.

Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus KM komanda, antrą – Biržų SC, ketvirtos liko Anykščių KKSC, penktos - Akmenės SC krepšininkės.

Įnirtingos kovos vyko gimnazijos sporto salėje, kur savo jėgas išbandė berniukų komandos. Varžybose netrūko emocijų, nes dauguma jų baigėsi vos kelių taškų skirtumu.

Kupiškio r. KKSC krepšininkai, treniruojami krepšinio mokytojo Klaido Miciūno 67:62 laimėjo prieš Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkus, 34:30 laimėjo prieš Anykščių KKSC, 39:37 nugalėjo Rokiškio KKSC, ir tik Akmenės SC komandai nusileido keletos taškų skirtumu 47:56.

Pirmąją vietą šiame turnyre iškovojo Akmenės SC berniukų komanda, antrieji liko Kupiškio r. KKSC auklėtiniai, treti – Vilniaus KM, ketvirti  - Anykščių KKSC, penktą vietą iškovojo Rokiškio KKSC krepšininkai.

Velykinio turnyro geriausio žaidėjo prizas atiteko kupiškėnui Linui Kantautui. Daugiausia taškų pelnė Kupiškio r. KKSC auklėtinis Adrijus Totoris.