2017-12-04

Gruodžio 1 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis mokinių stalo teniso turnyras Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Turnyre dalyvavo 53 dalyviai.

Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: vaikinai iki 9 klasės, vaikinai 9 klasės ir vyresni, merginos.

Vaikinų grupėje iki 9 klasės visas tris prizines vietas užėmė Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos mokiniai.  Trečiąją vietą laimėjo Aidas Valiukas, antrą - Dovydas Mašinauskis, pirmąją -Arnas Kuznecovas.

Vaikinų grupėje 9 klasė ir vyresni trečiąją vieta užėmė Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos mokinys Andrius Jozonis, antrąją -  Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinys Andrijus Jankauskas,  pirmąją -  Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos mokinys Orintas Šredersas.

Merginų tarpe trečiąją vieta užėmė Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos mokinė Jovilė Juškaitė, antrąja ir pirmąja vieta pasidalino Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinės Eglė Indrikaitė ir Laura Vizbickaitė.