2018-01-07

Prasidėjus naujiems metams toliau tęsiasi vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Sausio 6-7 dienomis į L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos salę rinkosi sportininkai ir krepšinio mylėtojai.

Sausio 6 dieną pirmieji krepšinio aikštelėje susitiko „Dešimkės “ komanda vadovaujama Šarūno Martinonio ir Adomynės „Aglos“ komanda vadovaujama Vaclovo Pakalniškio. Varžybos žaidėjams buvo įtemptos, nes taškų persvara nebuvo didelė ir tik paskutiniuose kėliniuose po truputi į priekį išsiveržė „Aglos“ komanda. Rezultatu 85:67 ji įveikė „Dešimkės “ krepšininkus. Rezultayviausi Adomynės  „Aglos“ komandoje buvo: Rytis Garuckas - 18 taškų, Marius Lupeikis - 17 taškų, po 10 taškų savo komandai pelnė Saulius Pakalniškis ir Andrius Kalinka. Šiose varžybose teisėjavo Arnas Sarapas ir Rokas Sarpas.

Antrose varžybose susitiko „KKSC-1“ ir „Devold“ komandos. Jaunieji sporto centro auklėtiniai pralaimėjo „Devold“ komandai rezultatu 52:111. „Devold“ komandai vadovauja Andrius Baronas, rezultatyviausi žaidėjai šiose varžybose buvo: Donatas Stonikas - 39 taškai, Nerijus Gintautas - 19 taškų, Ignas Jonušys - 14 taškų. „KKSC-1“ komandai vadovauja Klaidas Miciūnas, šioje komandoje rezultatyviausi buvo: Titas Mačionis - 15 taškų, po 10 taškų pelnė Jokūbas Papučka ir Arnas Sarapas, Augustas Kučinskas pelnė 9 taškus. Teisėjavo Titas Ažusienis ir Justas Petrulis.

Sausio 7 dienos popietę krepšinio aikštelėje susitiko Adomynės „Aglos“ ir „Devold“ komandos. Savo sirgaliams šios komandos padovanojo gražų reginį, azarto netrūko. Varžybos baigėsi rezultatu 72:65 „Devold“ komandos nenaudai. Adomynės „Aglos“ komandai vadovauja vaclovas Pakalniškis, šiose varžybose savo komandai daugiausiai taškų pelnė Saulius Pakalniškis - 19 taškų,  Andrius Vilys - 15 taškų, Rytis Garuckas - 13 taškų. „Devold“ komandai vadovauja Andrius Baronas, šios komandos rezultatyviausi buvoTeisėjavo Arnas Sarapas ir Justas Petrulis.

Antrose varžybose susirungė „Dešimkės“ ir „KTVM“ komandos. Pirmuose kėliniuose  komandų atotrūkis viena nuo kitos buvo nedidelis, tačiau 3-4 kėliniuose ženkliai taškų skaičiumi priekyje buvo komanda „Dešimkė“. Varžybos baigėsi rezultatu 73:51. „Dešimkės“ komandos vadovas Šarūnas Martinonis, rezultatyviausi žaidėjai: Kęstutis Vanagas - 27 taškai, Kostas Gurklys - 20 taškų, Gintaras Gudavičius - 11 taškų. „KTVM“ komandai vadovauja Diana Balužytė, šiai komandai daugiausiai pelnė taškų: Eitvydas Baltrūnas - 19, Vytenis Achmedovas - 8, Nojus Jevič - 7. Šiose rungtynėse teisėjavo Julius Petraitis ir Arnas Sarapas.