2018-01-22

Sausio 18 dieną Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje įvyko Kupiškio rajono kaimo mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybos. Futbolo aikštelėje susirungė 4 mergaičių ir 3 berniukų komandos, tai Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mergaitės, Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai ir Alizavos pagrindinės mokyklos komandos.

Mergaičių futbolo varžybose nugalėtojomis tapo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės, mokytoja Jūratė Ažubalytė. II vietą iškovojo Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokinės, mokytoja Jūratė Ažubalytė. III vieta atiteko Skapiškio pagrindinės mokyklos mergaičių komandai, mokytoja Oksana Morkvėnienė.

Berniukų futbolo varžybose laimėtojais tapo Skapiškio pagrindinės mokyklos futbolininkai, mokytoja Oksana Morkvėnienė. II vietą iškovojo Alizavos pagrindinės mokyklos berniukai. III vietoje liko Salamiesčio pagrindinės mokyklos berniukų komanda, abiejų komandų mokytoja Jūratė Ažubalytė.