2018-03-20

Kovo 17 dieną į dvidešimt septintą  kartą organizuojamą  pirmojo Troškūnų imtynių trenerio Ričardo Deksnio vardo imtynių turnyrą suvažiavo 97 sportininkai iš Vilniaus, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Gruzdžių ( Šiaulių r.),  Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Anykščių r. ir Saldus (Latvija ). Turnyras sulaukė ir garbingų svečių.  Į  turnyrą atvyko Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas, pasaulio čempionas Valentinas Mizgaitis, Anykščių imtynių veteranai Jonas Pajarskas, Vytautas Šimkus, Nikolajus Stanislavovas, Rimantas Meškauskas.  Kad sportininkai gautų daugiau kovų, varžybos buvo vykdomos pagal seną sistemą iki dviejų pralaimėjimų. Kupiškio imtynininkai iškovojo dešimt medalių.  Turnyro nugalėtojo vardą  iškovojo Gytis Daugėla ( 33 kg.). Jis buvo papildomai  apdovanotas taure už ryžtą nugalėti. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo broliai Domas ( 27 kg.) ir Lukas ( 39 kg.) Ulkės, Jonas Jackevičius ( 63 kg.). Bronzos medalius laimėjo broliai Vizbarai  Motiejus ( 45 kg.), Mykolas ( 50 kg.), Medas Barzdenys ( 33 kg.), Joris Nagrockis ( 39 kg.), Aurimas Pilotas ( 76 kg.) ir Kamilas Abdulajev ( 90 kg.) Varžybas organizavo Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija ir Anykščių rajono graikų-romėnų imtynių klubas „Ąžuolas“. Varžybos buvo skirtos ir imtynių klubo veiklos dvidešimtmečiui paminėti. Varžybas parėmė kupiškėnas Darius Vizbaras.